PROMOCJA TERMOMETR VISIOFOCUS PRO 06480 Zobacz większe

TERMOMETR VISIOFOCUS PRO 06480

PRO 06480

nowy

79 Przedmioty

Cena:

640,00 zł

Tecnimed

nowy

Wysyłka: 24-48h

Koszt wysyłki:

InPost Paczkomaty 24/7 11,00 zł brutto

10,00 zł brutto

Przesyłka pobranie DPD 14,90 zł brutto

Przesyłka kurierska DPD 11,90 zł brutto

Odbiór osobisty 0,00 zł brutto

Pocztex Kurier 13,00 zł brutto

Przesyłka pocztowa pobraniowa Poczta Polska 19,00 zł brutto

Tecnimed

Termometr Visiofocus PRO

Z projektorem temperatury,sensorem odległości i wyświetlaczem LCD

Visiofocus PRO jest wzbogaconą, rozbudowaną wersją termometru Visiofocus 06400. Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie termometr, przeznaczony do użytku prywatnego bądź lekarskiego.

Visiofocus jest termometrem który emituje (wyświetla) temperaturę na czole badanej osoby, przedmiotu lub cieczy. System ten opracowany przez firmę Tecnimed jest chroniony wieloma patentami.

Pomiar termometrem Visiofocus PRO

Termometr Visiofocus PRO nie ma określonej odległości pomiaru w zakresie od do, tylko dzięki sensorowi dokładnie mamy podany punkt, w którym pomiar będzie najdokładniejszy.

Visiofocus-Pro wprowadza szereg nowych funkcji zaprojektowanych w celu zmaksymalizowania wydajności i jej zastosowanie w ochronie zdrowia zawodowego:

    

Dostępne ustawienia termometru:  

  • Tryb "Nurs": MQCS jest wymagane i obowiązkowe co 30 minut (gdy jest stosowany przez pielęgniarki lub w każdym przypadku intensywnego użytkowania, np. na lotniskach, itp itd ...). Przycisk jest wyłączony.  

  • Tryb "doct": jeżeli temperatura termometru się zmienia, AQCS (Automatyczny system szybkiej kalibracji) włącza się automatycznie i pozwala na szybką stabilizację termometru w temperaturze pokojowej: wyświetlacz odlicza czas potrzebny do kalibracji. Aby dokonać pomiaru konieczne jest poczekać do końca odliczania bez dotykania urządzenia lub można wykonać MQCS zgodnie z instrukcją (procedura sugerowana). W trybie Doct przycisk jest aktywny.

  • Klimatyzacja włączyć "ON" lub wyłączyć "OFF ". Wybrać "ON", jeśli w pomieszczeniu jest właczona klimatyzacja, gdzie trzeba użyć termometru;

  • Poziom temperatury Alarm: można wybrać próg temperatury powyżej której termometr przełącza projekcję wiadomości Hi.2 przez 7 sekund. Możliwe poziomy progowe są ≥37,0 ° C lub ≥38,0 ° C .

  • Przycisk "Mem" pozwala na ponowną aktywację podświetlenia wyświetlacza na 3 sekundy lub przypomnieć ostatnich dziewięciu pomiarów lub zmiany ustawień.  Dodatkowe wskazówki na pokrywie baterii;

  • Specjalna smycz z dodatkowymi krótkimi instrukcjami - do noszenia termometru na szyi.

                                 

W zestawie:

  • Termometr Visiofocus PRO.

  • 4 x bateria AAA.

  • Dowód zakupu (paragon lub faktura).

Gwarancja2-lata

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

TERMOMETR VISIOFOCUS PRO 06480

TERMOMETR VISIOFOCUS PRO 06480

Visiofocus PRO jest wzbogaconą, rozbudowaną wersją termometru Visiofocus 06400. Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie termometr, przeznaczony do użytku prywatnego bądź lekarskiego.