Producenci

Ostatnio przeglądane

Śledź nas na Facebooku

TERMOMETR THERMOFOCUS 0800H5

TER TH 0800H5 339,90

nowy

6 Przedmioty

Cena:

450,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Tecnimed

nowy

Wysyłka: 24-48h

Koszt wysyłki:

InPost Paczkomaty 24/7 -12 12,00 zł brutto

Odbiór osobisty 0,00 zł brutto

Przesyłka pocztowa-9 9,00 zł brutto

Przesyłka pocztowa pobraniowa-19 19,00 zł brutto

Przesyłka kurierska InPost -11.90 11,90 zł brutto

Przesyłka kurierska pobraniowa-14.90 14,90 zł brutto

Tecnimed

Termometr THERMOFOCUS 0800H5.

Profesjonalny termometr stosowany w karetce, szpitalu, inkubatorze.

Termometr Thermofocus 0800H5

Thermofocus 0800H5 włoskiej firmy Tecnimed jest specjalnie zaprojektowanym, bezkontaktowym termometrem profesjonalnego przeznaczenia do użytku w szpitalach i ośrodkach medycznych. Został on stworzony w celu zapewnienia lekarzom i personelowi medycznemu precyzyjnego, higienicznego oraz łatwego sposobu pomiaru temperatury w różnych warunkach.

       

Termometr Thermofocus 0800H5 posiada następujące funkcje:

 • przycisk „BUŹKA”, za pomocą którego dokonujemy pomiarów temperatury z czoła pacjenta, powieki lub żyły szyjnej

czoło: Idealne miejsce do pomiaru temperatury: bez włosów, blisko mózgu, który jest najważniejszym i delikatnym narządem w organizmie. W zależności od tego, co spowodowało gorączkę, zwykle głowa jest pierwszym miejscem, gdzie wzrasta temperatura.

powieka: Zalecany pomiar u osób, które mają spoconą skórę na czole. Zalecany również dla osób z pomarszczoną skórą na czole, gdzie pomiar temperatury może okazać się niewłaściwy.

żyła szyjna: Pomiar dokonujemy ok. 1 cm poniżej ucha (u dzieci), ok. 2 cm poniżej ucha (dorośli) i przesuwając termometr podczas pomiaru do 5 cm prostopadle do szyi.

 • przycisk „ŻARÓWKA” za pomocą którego możemy podświetlić wyświetlacz lub zmienić ustawienia termometru, kiedy jest w "stand-by".

 • podświetlany wyświetlacz LCD

 • szybka adaptacja do temperatury otoczenia, którą widać na wyświetlaczu.

     

Termometr Thermofocus® 800H5 dodatkowo jest wyposażony w:

 •  MQCS (Manual Quick Calibration System – szybki system ręcznej kalibracji) – pozwalający lekarzom i pielęgniarkom na szybkie i dokładne pomiary temperatury nawet przy zmiennych warunkach otoczenia (różnice temperatur pomiędzy pomieszczeniami)

 •  smycz (z podstawowymi instrukcjami) do noszenia termometru na szyi oraz lustrzany dysk kalibracyjny pozwalający szybciej osiągnąć MQCS (dodatkowe dyski są dostępne na życzenie)

 • 3 różne tryby pomiaru – oralny, odbytniczy, pachwinowy

 • domyślne ustawienie „pielęgniarka” („NURS”), – odgórnie zaprogramowane automatyczne MQCS co 15 min, dla intensywnego użytkowania w szpitalach czy lotniskach

 • dodatkowe ustawienie „lekarz” („DOCT”) - przy zmianie temperatury aktywowana jest automatyczna kalibracja (AQCS) pozwalająca na stabilizację termometru w innej temperaturze otoczenia ( na wyświetlaczu pokazuje się czas do zakończenia kalibracji). Dostępna jest również opcja ręcznej kalibracji MQCS (zalecana). Za pomocą przycisku "FACE" jest również możliwe wykorzystanie urządzenia do pomiaru temperatury powierzchni (odmiennej od temperatury ciała) w zakresie od 1 do 55 ° C (33,8° do 131 °F). Wyświetlacz pokaże alternatywną wartość temperatury i komunikat „Lo.3” jeśli wartość jest niższa niż 34 ° C (93,2 ° C), lub "Hi.2", jeżeli jest wyższa od 40 ° C (104 ° F). Pomiary te nie są całkowicie dokładne i muszą być traktowane raczej jako względne. Jeśli pomiar wykonywany jest na skórze, urządzenie wskaże na różnice pomiędzy dwoma bliskimi lub symetrycznymi obszarami (np. pomiary dwóch rąk, dwóch kolan itp.). Ustawienie to jest wskazane do wykorzystania przede wszystkim dla lekarza, a także do stosowania na oddziałach intensywnej terapii.

 • opcja uwzględniania włączonej/wyłączonej klimatyzacji

 • opcja wygaszania wyświetlacza, który automatycznie wyłącza się po 2 sek. od wykonania pomiaru

 • przycisk „żarówka” („BULB”) pozwala podświetlić wyświetlacz przez 2 sek.

 • pomarańczowa wiązka światła zamiast czerwonej - dodatkowe instrukcje na pokrywie baterii

Termometr Thermofocus® 0800H5 zapewnia dokładność oraz powtarzalność pomiarów dzięki innowacyjnemu i opatentowanemu systemowi optycznemu, który pozwala w każdych warunkach na określenie prawidłowej odległości pomiędzy termometrem, a obszarem pomiaru.

Pomiar temperatury ciała

                      

W zestawie:

 • Termometr Thermofocus 0800H5.

 • Smycz.

 • 4 x bateria AAA.

 • Lustrzany dysk kalibracyjny.

 • Dowód zakupu (paragon lub faktura).

Gwarancja2-lata

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

TERMOMETR THERMOFOCUS 0800H5

TERMOMETR THERMOFOCUS 0800H5

Profesjonalny termometr z czujnikiem odległości Thermofocus 0800H5 firmy Tecnimed.