ZABŁOCKA SÓL UZDROWISKOWA 1,2kg

00-000105

nowy

7 Przedmioty

Cena:

17,90 zł

KOPALNIA I WARZELNIA SOLANEK ZABŁOCKA

nowy

Wysyłka: 24-48h

Koszt wysyłki:

Odbiór osobisty 0,00 zł brutto

Przesyłka kurierska DPD 11,90 zł brutto

Przesyłka pobranie DPD 14,90 zł brutto

Zabłocka sól i solanka termalna

Zabłocka sól uzdrowiskowa Jodowo-bromowa.

Zabłocka sól uzdrowiskowa

Zabłocka sól uzdrowiskowa.

Zabłocka sól uzdrowiskowa jodowo-bromowa powstaje w na bazie wysoko zmineralizowanej naturalnej solanki leczniczej wydobytej w miejscowości Dębowiec. Podczas produkcji solanka jest odparowywana (warzona), aż do etapu krystalizacji soli. Dodatkowo sól może być barwiona w celu osiągnięcia korzystniejszych walorów wizualnych.

      

Działanie Zabłockiej soli uzdrowiskowej:

Kąpiele w Zabłockiej soli uzdrowiskowej intensyfikują proces wymiany jonowej pomiędzy ciałem człowieka, a roztworem podczas kąpieli. Organizm opuszczają toksyny i produkty przemiany materii m.in. kwas moczowy, mlekowy, mocznik, kreatynina, aceton a wchłaniane są rozpuszczone z Zabłockiej soli uzdrowiskowej minerały. W efekcie w organizmie zachodzą korzystne zmiany. Ulega odciążeniu praca nerek, wątroby i innych organów wydalniczych, a wzmocniony i pobudzony zostaje układ odpornościowy, hormonalny i immunologiczny. Im stężenie roztworu kąpielowego jest większe tym procesy te zachodzą intensywniej i szybciej. Kąpiele działają na organizm antyalergicznie, hartująco i rozgrzewająco, wzmacniają kości oraz zapobiegają osteoporozie.

Zabłocka sól uzdrowiskowa

Zalety Zabłockiej soli uzdrowiskowej:

Sól wspomaga leczenie dolegliwości: neurologicznych, reumatycznych, ginekologicznych, przemiany materii, laryngologicznych, dermatologicznych,  dróg oddechowych. Posiada znakomite walory w odtruwaniu i regeneracji organizmu po intensywnym wysiłku fizycznym. Ponadto minerały zawarte w Zabłockiej soli uzdrowiskowej koją dolegliwości ścięgien i mięśni, przyspieszając regenerację po kontuzjach i urazach. Działanie jodu, największego bogactwa Zabłockiej soli uzdrowiskowej, polega między innymi na przyspieszeniu i usprawnieniu procesów oddechowych zachodzących w komórkach organizmu i przyspieszeniu spalania tłuszczu co podnosi motorykę i wydolność organizmu. Kąpiele w Zabłockiej soli uzdrowiskowej łagodzą stres, napięcie nerwowe i nerwice. Stosuje się je także w rekonwalescencji oraz w celu uzupełniania niedoborów jodu, w odchudzaniu w terapii anoreksji i bulimii.

       

Sposób użycia:

  • Kąpiele kosmetyczne - wystarczy wsypać garść soli do wanny, by zmienić pH, zmineralizować i zmiękczyć wodę.

  • Kąpiele mineralne - wsypać ok 200 g Zabłockiej soli uzdrowiskowej, by kąpiel nawilżyła, odżywiła i ujędrniła skórę.

  • Kąpiele lecznicze - wsypać 500g do 1 kg Zabłockiej soli uzdrowiskowej, moczenie całościowe lub częściowe, przez czas do 20 minut, przy temperaturze roztworu soli 36-38 stopni C. Najlepiej robić kąpiel wieczorem przed snem, w seriach po 10 razy, wykonywanych co drugi dzień w okresie nasilania dolegliwości.

Zabłocka sól uzdrowiskowa

Pojemność: 1,2 kg

Gdy znudzą się pianki i płyny do kąpieli, a my będziemy poszukiwać czegoś bardziej stanowczo działającego na organizm, wśród zapełnionych półek aptecznych czy drogeryjnych różnymi kąpielowymi preparatami – dojrzymy JĄ! Zabłocką sól uzdrowiskową!

Zabłocka sól uzdrowiskowa znajdzie miejsce na półce w naszej łazience, potem w wannie, poświęcimy Jej trochę naszego cennego czasu, a Ona odwdzięczy się nam wspaniałym samopoczuciem i zdrową skórą. Zabłocka sól uzdrowiskowa to znakomity pomysł na niespotykany prezent dla bliskiej osoby. 

                                                                         

W zestawie:

  • Zabłocka sól uzdrowiskowa jodowo-bromowa - 1,2 kg.

  • Dowód zakupu (faktura lub paragon).

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

ZABŁOCKA SÓL UZDROWISKOWA 1,2kg

ZABŁOCKA SÓL UZDROWISKOWA 1,2kg

Zabłocka sól uzdrowiskowa Jodowo-bromowa do kąpieli 1,2 kg.