GRZEBIEŃ VM-X200.

VMX200

nowy

9 Przedmioty

Cena:

129,90 zł

nowy

Wysyłka: 24-48h

Koszt wysyłki:

InPost Paczkomaty 24/7 11,00 zł brutto

Odbiór osobisty 0,00 zł brutto

Przesyłka pocztowa-9 9,00 zł brutto

Przesyłka pocztowa pobraniowa-19 19,00 zł brutto

Przesyłka kurierska DPD 11,90 zł brutto

Przesyłka pobranie DPD 14,90 zł brutto

     

Grzebień elektrostatyczny przeciwko wszom i gnidom ZAP'X VM-X200

Grzebień elektrostatyczny ZAP'X VM-X200 jest ulepszoną wersją C200. Służy do wyczesywania gnid z włosów. Walka z wszami i gnidami u dzieci i dorosłych nie jest łatwa. Grzebień ZAP'X VM-X200 stanowi niezastąpiony przyrząd do walki z tymi uciążliwymi pasożytami. ZAP'X VM-X200 pozwala dokładnie usunąć z włosów wszystkich nie proszonych gości.

Jest to doskonała alternatywa dla kremów, szamponów i innych preparatów owadobójczych. Grzebień elektrostatyczny przeciwko gnidom ZAPX VM-X200 to doskonały produkt do walki z jajami i larwami pasożytów. Dzięki specjalnie zaprojektowanym zębom grzebienia łatwo i szybko pozbędziesz się niechcianych gości. Między zębami grzebienia, poprzez tarcie elektrostatyczne o włosy, wytwarza się napięcie elektryczne, które paraliżuje owady, ale jest nieodczuwalne przez człowieka. Grzebień niszczy przede wszystkim pasożytnicze larwy i gnidy, dzięki specjalnym żłobieniom, które rozrywają larwy i jaja owadów. Zęby grzebienia ZAPX VM-X200 mają spiralną, rurkowatą strukturę, zakrzywioną główkę oraz są wyposażone w mikro-zęby. Taka innowacyjność oferuje 100% skuteczności tępienia gnid. Dzięki innowacyjnemu kształtowi gnidy są oddzielane, rwane i jednocześnie usuwane z włosów w trakcie czesania.Czubki ząbków wykonane są przy użyciu precyzyjnej technologii, która gwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowania bez ryzyka ukłuć lub zranień skóry głowy.

     

Grzebień elektrostatyczny przeciwko larwom i gnidom ZAP'X VM-X200

  • łatwy w obsłudze

  • bezpieczny nawet dla dzieci powyżej 3 lat

  • zabija larwy i gnidy natychmiast oraz paraliżuje wszy

  • skuteczność dzięki specjalnym zębom grzebienia, które się elektryzują przez tarcie

  • 100% skuteczności

      

W zestawie:

  • Elektrostatyczny grzebień ZAP'X VM-X200

  • Szczoteczka do czyszczenia grzebienia

  • Gwarancja 2 lata

  • Dowód zakupu (paragon lub faktura VAT)

Gwarancja2-lata

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

GRZEBIEŃ VM-X200.

GRZEBIEŃ VM-X200.

Grzebień ZAP X C200 stanowi niezastąpiony przyrząd do walki z tymi uciążliwymi pasożytami. ZAPX C200 pozwala dokładnie usunąć z włosów wszystkich nie proszonych gości. Jest to metoda całkiem bezbolesna i bardzo skuteczna.