Zabłocka Mgiełka solankowa

Zabłocka mgiełka solankowa od wielu lat wykorzystywana jest w lecznictwie uzdrowiskowym oraz w warunkach domowych.

Mogą ją stosować dorośli, a także dzieci i niemowlaki.

Aplikacja do organizmu, suplementacja pierwiastków i cały proces leczniczy następuje z pominięciem przewodu pokarmowego.

Odbywa się to poprzez płukanki: ust, gardła, i zatok, a także drogą wziewną w drodze inhalacji, nebulizacji i nawilżania pomieszczeń.

Już nasze babcie stosowały na gardło płukanki rozpuszczoną solą kuchenną.

Były one efektywne gdyż działały septycznie i przeciwzapalnie.

Płukanka Zabłocką mgiełką solankową  jodowo-bromową  będzie wielokrotnie bardziej skuteczna.

Ma ona ok. 3 % stężenie soli, a nadto w swym składzie zawiera znaczne ilości jodu, bromu, wapnia, magnezu, boru, krzemu i selenu.

Ta niezwykła kompozycja pierwiastków powoduje, że Zabłocka mgiełka solankowa zapobiega namnażaniu się wirusów i bakterii.

Działa przeciwzapalnie i antyalergicznie.

Łagodzi ból gardła, rozrzedza śluz i rozszerza oskrzela.

Ułatwia i podnosi komfort oddychania.

Stosowanie płukanek Zabłocką mgiełką jodowo-bromową w wielu przypadkach eliminuje konieczność stosowania kuracji antybiotykami.

Znakomite efekty przynosi płukanie Zabłocką mgiełką solankową zatok poprzez wlewanie jej jedną, a wylewanie drugą dziurką nosa.

A także inhalacje i nebulizacje, które można przeprowadzać w przeznaczonych do tych zabiegów urządzeniach,  oraz z najprostszy domowy sposób poprzez zagotowanie Zabłockiej mgiełki w garnku, a następnie pochylenie się nad nim i wdychanie oparów, z głową nakrytą ręcznikiem. Nasycone jodem, wapniem i solą opary Zabłockiej mgiełki solankowej głęboko wnikają w oskrzela. Zlikwidują tam zakażenia bakteryjne i wirusowe. Nawilżą i zregenerują nabłonek. Zmniejszą objawy alergii,  obrzęki błony śluzowej i rozrzedzą śluz.

Zabłocka mgiełka solankowa jodowo-bromowa pozwala, także na rekonstrukcję w warunkach domowych  nadmorskiego mikroklimatu. Można ją rozpylać oraz stosować w nawilżaczach kaloryferowych i mechanicznych. A także w mini kominkach, tężniach i fontannach. Woda w Bałtyku zawiera w 1 litrze 3 do 5 mililitrów jodu. Zabłocka mgiełka solankowa, jodu ma 20 razy więcej bo ponad 110 miligramów.

 

Zabłocka mgiełka solankowa - Jodowo bromowa 950ml

Dostępna w naszym sklepie

Zabłocka Mgiełka solankowa

Zabłocka mgiełka solankowa - Jodowo bromowa 5 litrów

Dostępna w naszym sklepie

Zabłocka Mgiełka solankowa jodowo-bromowa 5L