Producenci

Śledź nas na Facebooku

Test owulacyjny – jak działa? Czy jest Ci potrzebny?
Gdy starasz się o dziecko warto, abyś śledziła swój cykl menstruacyjny. Dzień owulacji to najpłodniejszy okres całego etapu. W tym czasie masz największe prawdopodobieństwo, że zajdziesz w ciążę. Przy nieregularnych cyklach ciężko określić, kiedy wystąpi jajeczkowanie. W takiej sytuacji skorzystaj z testu owulacyjnego. Czytaj dalej i dowiedz się, jak działa oraz w jaki sposób interpretować jego wynik.
Czy test ciążowy może się mylić? Dlaczego pokazuje błędny wynik?
Kiedy spóźnia Ci się miesiączka, najczęściej pierwsza myśl jest taka, że zaszłaś w ciążę. Wykonujesz więc test kupiony w aptece, który pokazuje dwie kreski. Umawiasz się do ginekologa, by to potwierdzić, jednak w gabinecie okazuje się, że do zapłodnienia nie doszło. to możliwe? Czy test ciążowy może się mylić? Wyjaśniamy!
Ile dni po stosunku zrobić test ciążowy, by wynik był prawidłowy?
Martwisz się, że po ostatnim stosunku ze swoim partnerem mogłaś zajść w ciążę, ale nie jesteś tego pewna? Masz objawy, które mogłyby świadczyć, że za kilka miesięcy zostaniesz mamą? A może - nie masz objawów, ale planujecie z mężem dziecko i chcesz sprawdzić, czy się Wam udało? Żeby wynik wyszedł prawidłowy i był wiarygodny, należy go wykonać w odpowiednim czasie. Ile dokładnie dni od stosunku należy zrobić test ciążowy?
Jak działa krokomierz i na co zwrócić uwagę przy wyborze? Sprawdzamy!
Krokomierz to bardzo przydatne urządzenie. Dzięki niemu możesz liczyć, ile wykonałeś kroków i kontrolować swoją aktywność. Jeśli zależy Ci na precyzyjnych pomiarach, warto wybrać dobrej jakości urządzenie. Zastanawiałeś się, jak działa krokomierz? Czytaj dalej i sprawdź, nie tylko co decyduje o jego dokładności, ale także - jak wybrać najlepszy model.
Koncentrator tlenu — dla kogo okaże się nieoceniony? Zgłębiamy tajniki sprzętu
Bez tlenu żaden człowiek nie jest w stanie wytrzymać nawet kilku minut. Ludzkie płuca absorbują go z powietrza przy każdym oddechu. Gdy w całym procesie następuje jakieś zaburzenie, konieczne jest wspomaganie organizmu w tym zakresie. Kluczowa jest saturacja, której spadek może powodować duży dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu. W jaki sposób zadziałać, by odciążyć płuca? Na szczęście dostępne jest urządzenie zwane koncentratorem tlenu. Dla ko
Showing 1 to 5 of 22 (1 Pages)