Producenci

Śledź nas na Facebooku

Jak zatamować krwotok z nosa i jakie są jego przyczyny? Garść najważniejszych informacji
Krwawienie z nosa może przydarzyć się w najmniej spodziewanym momencie. Warto znać jego przyczyny i wiedzieć, jak sobie z nim radzić. Jedynie prawidłowe postępowanie pozwoli Ci szybko się z nim uporać i zapobiec kolejnym krwawieniom. Jak zatamować krwotok z nosa? Dziś przedstawimy Ci garść najważniejszych informacji, które mogą okazać się niezwykle pomocne w przypadku jego wystąpienia.
Pomarszczone opuszki palców i dłonie – czy mogą być objawem choroby? Wyjaśniamy
Większość z nas kojarzy pomarszczone opuszki palców i dłonie z długotrwałym kontaktem z wodą. Uważamy to za zjawisko normalne, ale czy na pewno takim jest? W niektórych przypadkach nadmiernie pomarszczona skóra na opuszkach palców i dłoniach może być objawem groźnej choroby. Sprawdź, jakie objawy powinny być dla Ciebie alarmujące!
Czy wiesz, jak skutecznie zapobiegać żylakom?
Żylaki to jedno ze schorzeń cywilizacyjnych. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu borykały się z nimi osoby, które pracowały fizycznie. Współcześnie trudno znaleźć grupę zawodową, wolną od tej nieestetycznej przypadłości. Jak zapobiegać żylakom, żeby nie musieć zakrywać nóg? Poniżej postaramy się przeanalizować przyczynę żylaków i sposoby ich leczenia.
Na co pomaga poduszka elektryczna i czy warto ją mieć?
Źle znosisz niskie temperatury? A może często odczuwasz uczucie chłodu nawet w ogrzewanym pomieszczeniu? Dobrym sposobem na skuteczne rozgrzanie jest poduszka elektryczna. Na co pomaga? Lista zalet jest długa. W poniższym tekście postaramy się je przybliżyć.
Test owulacyjny – jak działa? Czy jest Ci potrzebny?
Gdy starasz się o dziecko warto, abyś śledziła swój cykl menstruacyjny. Dzień owulacji to najpłodniejszy okres całego etapu. W tym czasie masz największe prawdopodobieństwo, że zajdziesz w ciążę. Przy nieregularnych cyklach ciężko określić, kiedy wystąpi jajeczkowanie. W takiej sytuacji skorzystaj z testu owulacyjnego. Czytaj dalej i dowiedz się, jak działa oraz w jaki sposób interpretować jego wynik.
Showing 1 to 5 of 26 (1 Pages)