Senność w ciąży – jakie mogą być jej przyczyny? Wyjaśniamy
To, że w trakcie ciąży w ciele kobiety zachodzi wiele zmian, nie jest dla nikogo tajemnicą. Choć podczas oczekiwania na przyjście na świat dziecka panie odczuwają wiele pozytywnych emocji, to niestety zwykle towarzyszą im również dosyć uciążliwe dolegliwości. Do tych, które mogą mocno zdezorganizować życie, zalicza się np. nadmierną senność. Z czego wynika senność w ciąży i czy jest ona powodem do niepokoju? Sprawdź, co musisz wiedzieć, by odpowi
Widoczne żyły na nogach – czy to powód do niepokoju? Sprawdź, co musisz wiedzieć!
Na Twoich nogach pojawiły się popularne „pajączki”? A może masz wrażenie, że Twoje żyły stały się bardziej widoczne – tak, jakby znajdowały się tuż pod skórą? Taki stan rzeczy to często nie tylko defekt kosmetyczny. Może być on sygnałem tego, że Twoje żyły nie działają tak, jak powinny. Co oznaczają widoczne żyły na nogach i kiedy powinny Cię zaniepokoić? Oto garść najważniejszych informacji, które pomogą Ci najlepiej zadbać o ich zdrowie.
Jak zatamować krwotok z nosa i jakie są jego przyczyny? Garść najważniejszych informacji
Krwawienie z nosa może przydarzyć się w najmniej spodziewanym momencie. Warto znać jego przyczyny i wiedzieć, jak sobie z nim radzić. Jedynie prawidłowe postępowanie pozwoli Ci szybko się z nim uporać i zapobiec kolejnym krwawieniom. Jak zatamować krwotok z nosa? Dziś przedstawimy Ci garść najważniejszych informacji, które mogą okazać się niezwykle pomocne w przypadku jego wystąpienia.
Pomarszczone opuszki palców i dłonie – czy mogą być objawem choroby? Wyjaśniamy
Większość z nas kojarzy pomarszczone opuszki palców i dłonie z długotrwałym kontaktem z wodą. Uważamy to za zjawisko normalne, ale czy na pewno takim jest? W niektórych przypadkach nadmiernie pomarszczona skóra na opuszkach palców i dłoniach może być objawem groźnej choroby. Sprawdź, jakie objawy powinny być dla Ciebie alarmujące!
Czy wiesz, jak skutecznie zapobiegać żylakom?
Żylaki to jedno ze schorzeń cywilizacyjnych. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu borykały się z nimi osoby, które pracowały fizycznie. Współcześnie trudno znaleźć grupę zawodową, wolną od tej nieestetycznej przypadłości. Jak zapobiegać żylakom, żeby nie musieć zakrywać nóg? Poniżej postaramy się przeanalizować przyczynę żylaków i sposoby ich leczenia.
Showing 1 to 5 of 28 (1 Pages)