Producenci

Śledź nas na Facebooku

Jaki pulsoksymetr wybrać? Mówimy na co zwrócić uwagę!
Jeszcze rok temu pulsoksymetr był sprzętem medycznym używanym głównie w szpitalach lub gabinetach lekarskich. Jednak od czasu nastania pandemii COVID-19 to urządzenie, które coraz częściej można spotkać w domach. Czym dokładnie jest pulsoksymetr? Jaki wybrać? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej!
Jak prawidłowo robić inhalacje inhalatorem? Koniecznie sprawdź!
Inhalatory to urządzenia, które cieszą się dużą popularnością. Można bezpiecznie używać ich w domu, w celach zarówno leczniczych jak i profilaktycznych. Pozwalają na podawanie roztworów leczniczych i leków. Jak robić inhalację prawidłowo?
Wybity palec – objawy i rekomendowane postępowanie
Drobne urazy i kontuzje zdarzają się nie tylko sportowcom. Dotykają wszystkich, bez względu na aktywność fizyczną, wiek i płeć. Nagłego bólu najczęściej doświadczasz w najmniej oczekiwanym momencie. Często przytrafiają Ci się drobne wypadki? Nie tylko Tobie! Jedną z najczęściej spotykanych kontuzji górnych i dolnych kończyn jest wybity palec. Jakie są jego objawy?
Jak leczyć haluksy, by przywrócić stopom piękny wygląd?
Haluksy to choroba zwyrodnieniowa stopy, tzw. deformacja palucha koślawego. Mówimy o tym schorzeniu, gdy staw śródstopno-paliczkowy dużego palca jest widocznie wygięty. Jak się okazuje nie, jest to wyłącznie kwestia estetyczna, ale również stan chorobowy, wymagający leczenia. Zaniedbany haluks z czasem może doprowadzić do utrudnionego chodzenia i funkcjonowania, a nawet zaburzonej postawy ciała. Postępująca deformacja stopy powoduje jej mocne z
Sprawdź, jaki inhalator wybrać dla dziecka – porównaliśmy ich rodzaje!
Do niedawna z inhalatorem mogłeś się spotkać wyłącznie w szpitalach i innych placówkach medycznych. Przez długi okres czasu takie urządzenia przeznaczone były tylko do użytku profesjonalnego. Od kilku lat możesz z tego dobrodziejstwa, korzystać również w zaciszu domowym. Producenci sprzętu medycznego otworzyli się na prywatnych użytkowników, by wesprzeć leczenie chorób górnych dróg oddechowych zarówno u dorosłych, jak i u najmłodszych. Zastanawia
Showing 1 to 5 of 14 (1 Pages)