Termometry elektroniczne Jest 8 produktów.

Termometry elektryczne – niezbędne przyrządy do kontroli temperatury

Przyrządy służące do pomiaru temperatury ciała, płynów lub otoczenia to niezbędniki każdej apteczki. Do najpopularniejszych należą do termometry elektryczne. Profilaktyka infekcji nie może obejść się bez nich. Chcąc zadbać o dokładne pomiary w jak najkrótszym czasie, warto zwrócić uwagę na termometry korzystających z najnowszych technologii. Dzięki nim skutecznie zdiagnozujesz rozwijającą się chorobę już na samym początku. To szczególnie ważne zwłaszcza przypadku zdrowia dzieci.

Różne sposoby pomiaru dzięki profesjonalnym termometrom elektrycznym!

Przygotowane w naszej ofercie termometry elektryczne umożliwiają pomiary na kilka różnych sposobów. Model HM-368 firmy Intec korzysta z podczerwieni, która umożliwia uzyskanie wyniku do jednej sekundy poprzez przyłożenie go do czoła. Natomiast termometr Rossmax TG380 można użyć doustnie, doodbytnicze lub pod pachą. Czas sprawdzenia temperatury zależy od wybranej metody. Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo noworodków, warto sięgnąć po termometr douszny Chicco Comfort Quick. Pomiar jest możliwy dzięki niezwykle małej sondzie. Zachęcamy również do sprawdzenia pozostałych propozycji.

Termometry elektryczne – wytrzymały sprzęt z możliwością zapisu pomiarów

Termometry elektryczne to niezwykle sprawne i wygodne w użyciu modele. Większość z nich ma możliwość zapisu ostatnich pomiarów. Są w pełni bezpieczne w przeciwieństwie do popularnych swego czasu termometrów rtęciowych. Cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia. Jeśli chcesz zatem wyposażyć swoją apteczkę w nowoczesny sprzęt do pomiaru temperatury już teraz zapoznaj się z naszą ofertą!

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów