Mechaniczne Jest 3 produktów.

Ciśnieniomierze mechaniczne – zadbaj o profilaktykę nadciśnienia tętniczego!

Pomiar ciśnienia krwi jest możliwy dzięki ciśnieniomierzom mechanicznym. Kontrola jest szczególnie ważna w przypadku osób, które zmagają się z chorobami układu krążenia. Niestety nie każdy ma świadomość, jak ważna jest odpowiednia profilaktyka. Warto z nich również korzystać w momencie gorszego samopoczucia. Sprzęt przeznaczony jest do swobodnego użytkowania w domu oraz przez służby medyczne.

Właściwą skuteczność pomiarów gwarantują ciśnieniomierze mechaniczne renomowanych firm medycznych

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć ciśnieniomierzy mechanicznych. Manualne urządzenia marki Microlife gwarantują dużą prostotę obsługi dzięki czytelnym manometrom. To gwarant wysokiej jakości i wydajności. Do zestawu dołączone są wszystkie niezbędne akcesoria. Z kolei Diagnostic DA201 firmy Diagnosis wyróżnia się możliwością samodzielnej kalibracji ciśnieniomierza. Dzięki temu uzyskujesz stuprocentową pewność prawidłowego wykonania pomiaru ciśnienia. Dedykowany jest przede wszystkim dla służby zdrowia, ale i nie tylko. 

Mechaniczne ciśnieniomierze umożliwiają pomiar w warunkach domowych

Co jeszcze wyróżnia ciśnieniomierze mechaniczne? Przede wszystkim niewielki rozmiar i waga. Wykorzystują stetoskopy, dzięki którym podczas badań możliwe jest wykorzystanie metody osłuchowej. Zintegrowane ze specjalnymi mankietami umożliwiają samodzielny pomiar w warunkach domowych. Już teraz zapoznaj się z ofertą i zadbaj o regularną i samodzielną kontrolę poziomu ciśnienia krwi!

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • Cena: 72,99 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
  BESTSELLER

  Ciśnieniomierz mechaniczny. Posiada manometr zintegrowany z gruszką i mankiet 25-40 cm.

  Cena: 72,99 zł
  Ilość: Kupuję
  W magazynie
 • Cena: 61,99 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
  BESTSELLER

  Ciśnieniomierz mechaniczny Microlife.

  Cena: 61,99 zł
  Ilość: Kupuję
  W magazynie
 • Cena: 47,50 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
  BESTSELLER

  Ciśnieniomierz zegarowy ze stetoskopem do pomiaru ciśnienia krwi na ramieniu. Aparat przeznaczony dla służby zdrowia lub do celów dydaktyczno szkoleniowych. Urządzenie posiada możliwość kalibracji dołączonym kluczykiem.

  Cena: 47,50 zł
  Ilość: Kupuję
  W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów