Komora/głowica do inhalatorów membranowych  Jest 3 produktów.

Komora / głowica do inhalatorów membranowych

Każdy inhalator składa się z kilku części. Jedne z nich są częściami stałymi jak np. obudowa, inne eksploatacyjnymi. Komora / głowica do inhalatorów membranowych jest właśnie tą drugą. Może ona ulec zniszczeniu, zużyciu, jak również zagubieniu. Nie oznacza to jednak wymiany całego nebulizatora na nowy. Do wielu modeli inhalatorów można dokupić dodatkową głowicę rozpylającą.

Komora / głowica rozpylającą sercem każdego nebulizatora

Nebulizator membranowy to najnowocześniejszy rodzaj inhalatora. Odpowiada za aplikację leku bezpośrednio tam, gdzie powinien zadziałać, czyli do dróg oddechowych. Dzieje się to za pomocą sprawnej zmiany leku, który jest w płynie, na aerozol. Żeby jednak tak się stało, urządzenie musi być w 100% sprawne, łącznie ze wszystkimi częściami, które nie mogą być wyeksploatowane.

W komorze rozpylającej znajduje się płynny lek, który nebulizator zamienia w parę. Bez komory / głowicy rozpylającej urządzenie byłoby bezużyteczne. To właśnie w niej umieszcza się płynny lek, którego dozowanie ułatwia skala z podziałką.

Nasza oferta głowic rozpylających

W naszej ofercie znajdziesz komory i głowice do inhalatorów membranowych przeznaczone do niektórych urządzeń. Oferowane przez nas firmy to: Microlife, Diagnostic, czy Tech-Med.

Głowice posiadają taki sam wygląd oraz identyczne parametry jak te kupowane w zestawie z całym urządzeniem. Możesz mieć pewność, że komora / głowica do inhalatorów membranowych będzie działała tak samo.

Potrzebujesz nowego inhalatora? A może chcesz kupić tylko pojedynczą część? W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w różne akcesoria do inhalatorów każdego typu. Oferujemy m.in.: nebulizatory, ustniki, filtry, dziecięce etui na nebulizatory i wiele innych. Sprzedajemy produkty tylko dobrych i sprawdzonych marek.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów