Pikflometry Jest 2 produktów.

Solidne pikflometry, czyli narzędzia, które kontrolują astmę

Astma, czyli długotrwałe zapalenie dróg oddechowych, wymaga dużego zaangażowania ze strony chorego. Jej monitorowanie może odbywać się za pośrednictwem pikflometrów. To niewielkie urządzenie służy do pomiaru szczytowego przepływu wydechowego (PEF). Jak to działa? PEF jest mierzony podczas przepływu powietrza z płuc. Jest ono wydmuchiwane przez astmatyka bezpośrednio do urządzenia. Pikflometr pozwala na bardzo wiarygodne określenie wydolności płuc chorego. Nie sposób go nie docenić — potrafi wykryć zwężenie dróg oddechowych, zanim dojdzie do ataku. 

Pikflometr — profesjonalny pomiar szczytowego przepływu powietrza

Prezentujemy sprzęt, który umożliwia wykonywanie dokładnych pomiarów PEF. Nasze produkty sprawdzą się zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Niektóre modele są zdolne do pomiaru natężenia objętości wydechowej w 1 sekundzie (FEV1). Tutejszy sprzęt cechuje wysoka dokładność i możliwość zapisu wielu odczytów. Wśród oferowanych modeli znajdują się wyroby takich producentów jak Microlife, Philips czy Tech-Med. 

Wysoka dokładność i szeroki zakres pomiarowy — pikflometry na miarę Twoich potrzeb

Czuj się bezpiecznie, stawiając na solidny i miarodajny pikflometr! Proponowane modele są łatwe w użytkowaniu. Charakteryzują je również precyzyjne i szybkie pomiary. Indywidualnie ustawiane strefy, możliwość podłączenia aparatu do komputera czy przemyślana konstrukcja to zalety tutejszych sprzętów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów