Aspiratory do nosa Jest 2 produktów.

Aspiratory do nosa, czyli natychmiastowa pomoc w walce z katarem

Katar jest uciążliwy nawet dla dorosłych, a co dopiero dla dzieci! Niemowlęta nie potrafią samodzielnie oczyścić nosa, więc katar maluchów może stanowić duży problem. Kiedyś królowały popularne gruszki, teraz bardziej praktyczne są aspiratory do nosa. Jak działają? Przy pomocy urządzenia rodzic jest w stanie odessać wydzielinę z górnych dróg oddechowych. Dobrej jakości sprzęt może sprawić, że pielęgnacja stanie się skuteczniejsza i sprawniejsza.

Elektryczne aspiratory do nosa — solidne i skuteczne

Wśród aspiratorów do nosa wyróżnić można modele ręczne oraz elektryczne. Korzystanie z wersji ręcznej polega na odciąganiu wydzieliny przez rodzica poprzez specjalną końcówkę. Znacznie bardziej wygodne są jednak warianty elektryczne, które do odciągania nie wymagają użycia siły własnych płuc. Dodatkowo nie podrażniają śluzówki i zazwyczaj mają dwie moce ssania. Dzięki temu usuwanie wydzieliny jest zdecydowanie łatwiejsze. Aspiratory pomagają zakończyć uciążliwy katar, co przekłada się na swobodny oddech dziecka. 

Kompaktowe i lekkie aspiratory do małych nosków

Nasza oferta to wygodne i skuteczne aspiratory do dziecięcych nosów. Prezentujemy modele takich producentów jak Braun czy VITAMMY. Tutejsze produkty nadają się do użytku od pierwszych dni życia malucha. Każdy model posiada wymienne końcówki i ma wygodny kształt. Ich niewątpliwą zaletą jest cicha praca i łatwe czyszczenie po zabiegu odciągania wydzieliny. 

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów