Pluszowe etui na nebulizator Jest 1 produkt.

Pluszowe etui na nebulizator

Inhalacja to skuteczny i zarazem bezpieczny sposób podawania leków. Z powodzeniem stosuje się ją u dzieci już od pierwszych dni ich życia. Nebulizator, którym wykonuje się inhalacje, często nie wygląda zbyt zachęcająco. Do tego wydawane przez niego dźwięki i unosząca się para, mogą zniechęcać najmłodszych do jego użycia.

Bezstresowa nebulizacja

Pluszowe etui na nebulizator sprawi, że Twoje dziecko chętniej będzie korzystało z dobroci inhalacji. Pomoże mu to pokonać strach i umili korzystanie z urządzenia. Warto zachęcić do tego swoją pociechę, stosując kilka trików.

Podczas inhalacji możesz opowiedzieć dziecku jakąś historię związaną z misiem. Zanim się obejrzy, będzie po wszystkim! Możecie też wykonać wspólnie zabieg „choremu" misiowi. Pokaż dziecku, że miś po wykonanej inhalacji jest zdrowy i szczęśliwy. Pamiętaj, że zachęcona i spokojna pociecha to pewność, że przyjmie cały lek. Tylko wtedy kuracja będzie skuteczna. Pluszowe etui na nebulizator to nieoceniona pomoc w przeprowadzeniu bezstresowej terapii.

Jak używać pluszowego etui na nebulizator?

Etui zostało stworzone w ten sposób, by bezproblemowo i szybko móc z niego korzystać. Jest kompatybilne z każdym nebulizatorem. Wystarczy umieścić urządzenie wewnątrz materiału, tak by wystawał tylko jego ustnik. Pluszowe etui na nebulizator można prać w pralce, więc jego używanie jest higieniczne.

Etui to prawdziwy bestseller, który zaskarbia serca szkrabów i ułatwia życie ich rodzicom. Niewielkim wysiłkiem możesz sprawić, że Twoje dziecko wreszcie polubi inhalacje.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji