Komora inhalacyjna Jest 2 produktów.

Jak pokazują przeprowadzone badania, komory (tuby) inhalacyjne mają pozytywny wypływ na jakość i skuteczność prowadzonej inhalacji. Tuby do inhalacji usprawnią koordynację wdechu z podażą leku (jak pokazują badania od 14 % do 90% osób badanych wykorzystujących metodę pMDI, nie potrafi właściwe użyć inhalatora).

Komora inhalacyjna usprawnia inhalację

Inhalacja to proces, który wymaga prawidłowej techniki oddechowej, żeby odpowiednia ilość areozoli dotarła między innymi do płuc. Tradycyjne wersje tego urządzenia mogą czasem sprawiać problemy mniej doświadczonym użytkownikom, dlatego powstały komory inhalacyjne. Ułatwiają one nauczenie się poprawnej techniki oddechowej, w związku z tym polecane są szczególnie dla dzieci. Jedną z największych zalet jest niski opór wdechowy i wydechowy, co z pewnością docenią dzieci. To znacząco skraca leczenie, ponieważ poprawia się wchłanialność leków.

Zamów komory inhalacyjne z ustnikiem lub maską!

Najlepsze firmy na świecie potrafią dostosować swoje produkty do oczekiwań klientów. Dlatego liderzy w sprzedaży komór inhalacyjnych oferują dwa rodzaje sprzętu medycznego. W zależności od sytuacji można skorzystać z komory wyposażonej w ustnik lub maskę. W ten sposób dzieci i dorośli mogą w sposób wygodny i bezpieczny wdychać areozole. Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy najlepsze inhalatory, które możesz zamówić bez wychodzenia z domu. Wystarczy złożyć zamówienie i oczekiwać na przesyłkę!

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów