Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Membranowe/Siateczkowe Jest 6 produktów.

  Inhalatory membranowe/siateczkowe – nowoczesne urządzenia dla całej rodziny

  Jeśli nie posiadasz w swoim domu inhalatora, pora to zmienić. Stosowany zgodnie z zaleceniami lekarza, pomoże Ci szybko wrócić do zdrowia. Inhalatory membranowe będą szczególnie przydatne chorym na astmę, zapalenie oskrzeli i wiele innych chorób układu oddechowego.

  Jak działają i dlaczego warto sięgać po inhalatory membranowe?

  Inhalator membranowy funkcjonuje również pod nazwą siateczkowy. Jest to małe urządzenie elektryczne, posiadające wibrującą membranę. To właśnie dzięki niej lek zostaje przepychany do siateczki i staje się aerozolem.

  Inhalatory membranowe działają na dwóch płaszczyznach. Pomagają w leczeniu schorzeń układu oddechowego, jak również można je stosować profilaktycznie. Wyróżniają się wysoką skutecznością działania. Co wyróżnia inhalator membranowy/siateczkowy?

  - najnowocześniejszy ze wszystkich dostępnych na rynku nebulizatorów,

  - dzięki niemu możesz przyjmować każdy rodzaj leku przeznaczony do nebulizacji,

  - cicha praca (bardzo przydatne podczas stosowania u małych dzieci),

  - wykorzystuje całą dawkę leku, umieszczoną wewnątrz.

  Nasza oferta

  Nasza oferta to inhalatory membranowe przeznaczone dla całych rodzin. Jedno urządzenie może służyć zarówno dorosłym, jak i dzieciom w każdym wieku. Wybieraj spośród znanych i sprawdzonych firm: Microlife, Tech Med, Citizen, czy Diagnostic. Wykonane z dbałością o każdy szczegół, wysokiej jakości, ciche i przenośne. Z pewnością znajdziesz inhalator dopasowany do swoich potrzeb.

  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów