Membranowe/Siateczkowe Jest 3 produktów.

Inhalatory membranowe/siateczkowe – nowoczesne urządzenia dla całej rodziny

Jeśli nie posiadasz w swoim domu inhalatora, pora to zmienić. Stosowany zgodnie z zaleceniami lekarza, pomoże Ci szybko wrócić do zdrowia. Inhalatory membranowe będą szczególnie przydatne chorym na astmę, zapalenie oskrzeli i wiele innych chorób układu oddechowego.

Jak działają i dlaczego warto sięgać po inhalatory membranowe?

Inhalator membranowy funkcjonuje również pod nazwą siateczkowy. Jest to małe urządzenie elektryczne, posiadające wibrującą membranę. To właśnie dzięki niej lek zostaje przepychany do siateczki i staje się aerozolem.

Inhalatory membranowe działają na dwóch płaszczyznach. Pomagają w leczeniu schorzeń układu oddechowego, jak również można je stosować profilaktycznie. Wyróżniają się wysoką skutecznością działania. Co wyróżnia inhalator membranowy/siateczkowy?

- najnowocześniejszy ze wszystkich dostępnych na rynku nebulizatorów,

- dzięki niemu możesz przyjmować każdy rodzaj leku przeznaczony do nebulizacji,

- cicha praca (bardzo przydatne podczas stosowania u małych dzieci),

- wykorzystuje całą dawkę leku, umieszczoną wewnątrz.

Nasza oferta

Nasza oferta to inhalatory membranowe przeznaczone dla całych rodzin. Jedno urządzenie może służyć zarówno dorosłym, jak i dzieciom w każdym wieku. Wybieraj spośród znanych i sprawdzonych firm: Microlife, Tech Med, Citizen, czy Diagnostic. Wykonane z dbałością o każdy szczegół, wysokiej jakości, ciche i przenośne. Z pewnością znajdziesz inhalator dopasowany do swoich potrzeb.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów