Do kąpieli Jest 4 produktów.

Sole zdrowotne do kąpieli ukojeniem dla skóry i całego organizmu

Odpowiedni detoks skóry podczas pielęgnacji ciała? Zapewniają go naturalne sole zdrowotne do kąpieli bogate w minerały i witaminy. A to tylko namiastka korzyści płynących z ich zastosowania. Znajdziesz w nich sprzymierzeńca podczas walki z szorstką i przesuszoną skórą. Ponadto wzmagają krążenie krwi, zaś zmęczone ciało zostaje w pełni odprężone.

Sole termalne i uzdrowiskowe regenerują ciało i wspomagają leczenie

Nasza oferta specyfików do kąpieli zawiera różnorodne rodzaje soli i solanek Zabłockich. Sól termalna nie tylko wzmacnia odporność organizmu. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na łuszczycę lub chcesz zadbać o dobry i sen i zniwelowanie poziomu stresu, będzie ona najlepszym rozwiązaniem. Natomiast sól uzdrowiskowa sprawdzi się, aby wspomóc leczenie neurologiczne lub reumatyczne. Zawarty w niej jod wpływa też korzystnie na spalanie tkanki tłuszczowej. To oczywiście nie wszystkie korzystne aspekty ich zastosowania.

Sole i solanki do kąpieli posiadają wiele innych prozdrowotnych właściwości!

Zmagasz się z chorobami dróg oddechowych? Kąpiel z zastosowaniem zdrowotnych soli do kąpieli chroni przed infekcjami gardła, oskrzeli i krtani. A to wszystko dzięki bogactwu jodu. Mnogość mikroelementów sprawia, że wspomagają także walkę z uporczywym cellulitem, a także przyspieszają proces gojenia się ran. Jeśli masz problem z rozstępami, nasza oferta również jest dla Ciebie. Skorzystaj z niej już teraz i zadbaj o Twój organizm!

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów