Do inhalacji Jest 2 produktów.

Naturalne sole do inhalacji – odpowiednia profilaktyka dróg oddechowych i całego organizmu

Medycyna naturalna wykorzystuje kilka prostych metod podczas leczenia wielu schorzeń. W przypadku problemów z drogami oddechowymi stosuje się naturalne sole zdrowotne do inhalacji. To doskonała profilaktyka schorzeń gardła, która umożliwia skuteczną walkę z zakażeniem bakteryjnym, wirusowym lub grzybiczym. Przeznaczona jest zarówno do leczenia uzdrowiskowego, jak i użycia w warunkach domowych.

Sól fizjologiczna i mgiełka solankowa do inhalacji dróg oddechowych

Do inhalacji wykorzystuje się przede wszystkim sól fizjologiczną. W naszej ofercie znaleźć można roztwory, które umożliwiają oczyszczanie i nawilżanie szczególnie wrażliwych miejsc. Należą do nich okolice oczu, a w przypadku noworodków lub dzieci  również błona śluzowa. Naturalność roztworów sprawia, że nie ma ryzyka powstawania podrażnień. Zabiegi inhalacyjne nie obędą się również bez Zabłockiej mgiełki solankowej. Minerały w postaci wapnia i magnezu działają przeciwzapalnie i przeciwalergiczne.

Pozostałe właściwości soli zdrowotnych do inhalacji

Chcesz zadbać o nawilżenie pomieszczeń, które kojąco wpłynie dla Twój organizm? Zabłocka solanka będzie zatem idealna. Jod unoszący się w mieszkaniu spowoduje m.in. rozrzedzenie wydzieliny błony śluzowej. Wystarczy, że zaaplikujesz ją do urządzenia rozpylającego. Zwarte minerały poprawiają także krążenie i przemianę materii. Zapoznaj się z pełną ofertą soli do kąpieli i skorzystaj z ich prozdrowotnych właściwości!

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów