Smoczki do inhalacji Jest 2 produktów.

Smoczki do inhalacji - sposób na wiele chorób cywilizacyjnych występujących u dzieci

Współczesna rzeczywistość sprawia, że wiele dolegliwości dotyka coraz większe grupy osób. Nazywane są one wtedy chorobami cywilizacyjnymi. Do tej grupy zaliczamy cały szereg problemów związanych z górnymi i dolnymi drogami oddechowymi. Powodem tego jest niska odporność organizmu, zanieczyszczone powietrze i słaba jakość żywności. Organizm w ten sposób może reagować na takie niekorzystne warunki. 

Z całą pewnością, jako rodzic wielokrotnie doświadczyłeś tego, jak twoje dziecko cierpi z powodu zatkanego nosa, wydzieliny w płucach czy też kaszlu. Najlepszym sposobem na walkę z tymi symptomami są inhalacje, jednak utrzymanie aparatury w pobliżu ust i nosa dziecka jest sporym problemem. W związku z tym zebraliśmy w tej kategorii innowacyjne artykuły - smoczki do inhalacji. Dzięki nim łatwiej będzie ci utrzymać dziecko w spokoju, a podawane dawki środka leczniczego będą lepiej oddziaływać na zakażone miejsca.

Dlaczego warto stosować smoczki inhalacyjne? Prosty patent na wiele problemów

Smoczki do inhalacji to proste i skuteczne rozwiązanie problemu dotyczącego niechęci dziecka do aparatury medycznej. Maluchy odczuwają dyskomfort gdy na ich buzi pojawia się ustnik albo wąsy tlenowe. Dlatego za pomocą znanego przedmiotu będziesz mógł wprowadzić bezpośrednio do górnych dróg oddechowych końcówkę dostarczającą lek wziewnie. Te proste rozwiązanie może zmienić twoje nastawienie do tego typu leczenia, a dla twojego dziecka cała sytuacja będzie zdecydowanie mniej stresująca. Sprawdź co jeszcze przygotowaliśmy dla ciebie w tej kategorii i wybierz produkt dla siebie!

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • Cena: 18,90 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
  BESTSELLER

  Uniwersalny smoczek do inhalacji powoduje, że przebiega ona dużo sprawniej i jest przyjemniejsza dla dziecka. Dzięki uniwersalnej konstrukcji pasuje do większości inhalatorów dostępnych na polskim rynku! Dodatkowo, jest bezpieczny, trwały oraz antyalergiczny.

  Cena: 18,90 zł
  Ilość: Kupuję
  W magazynie
 • Cena: 22,90 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
  BESTSELLER

  Uniwersalny smoczek do inhalacji z osłoną powoduje, że przebiega ona dużo sprawniej i jest przyjemniejsza dla dziecka. Dzięki uniwersalnej konstrukcji pasuje do większości inhalatorów dostępnych na polskim rynku. 

  Cena: 22,90 zł
  Ilość: Kupuję
  W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów