Żelowe i silikonowe Jest 14 produktów.

Żelowe i silikonowe wkładki ortopedyczne 

Wkładki z użyciem żelu lub silikonu zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które na co dzień zmagają się z dolegliwościami w obrębie stóp. Celem jest zapewnienie im największego możliwego komfortu. Elastyczny silikon ma wysoki współczynnik amortyzacji i absorpcję rozmaitych wstrząsów. Jak działają wkładki? Tego typu rozwiązania pomagają w prawidłowym ułożeniu ciała, co skutkuje eliminacją niektórych uciążliwości. Znajdują zastosowanie u osób cierpiących na stopę cukrzycową, halluksy czy przy bólach stóp, stawów i kręgosłupa. 

Wkładki łagodzące dolegliwości w obrębie stóp

Prezentowane przez nas żelowe i silikonowe wkładki nie tylko zapewniają odczuwalną ulgę w bólu. Są też znakomitym amortyzatorem, zwiększając tym samym komfort w okolicy śródstopia. Oferujemy akcesoria, które usprawnią codzienne funkcjonowanie z problematycznymi obszarami stóp. Znajdziesz tu kliny, które zapobiegają nachodzeniu palucha i palca na siebie. Nie zabraknie też separatorów osłaniających palce. Osłony przeciwko urazom i otarciom, samoprzylepne podpiętki czy specjalne poduszki? Sprawdź nasz asortyment!

Kliny, separatory, osłony — odkryj żelowe i silikonowe wkładki

Żelowe i silikonowe wkładki ortopedyczne są dostępne w uniwersalnym rozmiarze. Możesz wybrać akcesoria, które zapobiegają przesuwaniu się stopy w obuwiu. Półwkładki łagodzą nacisk, separatory pomagają prostować palce. Struktura tutejszych wkładek zwiększa przyczepność stopy do buta. Oferujemy modele wykonane z elastycznego żelu lub silikonu, nierzadko z dodatkiem oleju klasy medycznej.

Pokazuje 1 - 9 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 14 elementów