Dla dzieci Jest 1 produkt.

Skuteczne i wygodne wkładki ortopedyczne dla dzieci

Wkładki ortopedyczne będą zasadne nie tylko u dzieci z wadami w obrębie stóp. Te akcesoria nie zawsze leczą schorzenie — mogą jednak zapobiegać pogłębianiu się wady stóp. Ich obecność wspiera kości i więzadła, które u dzieci są jeszcze za słabe, by mięśnie rozwijały się prawidłowo. Kluczowy jest jednak odpowiedni dobór konkretnej wkładki dla dziecka. Dzięki niej ciężar jego ciała jest równomiernie rozłożony na stopy. Pięta jest ustabilizowana, a cała stopa — odciążona. 

Wkładki dedykowane dzieciom z koślawością stępu

Stopa płasko-koślawa to u dzieci dość częsta dolegliwość, która nie musi być niepokojąca. Gdy jednak przerodzi się w schorzenie, należy działać. Koślawość jest wynikiem niedomagania mięśni nóg i stóp. Wkładki ortopedyczne przeznaczone dla dzieci mogą być alternatywą specjalistycznego obuwia. W naszej ofercie znalazły się modele dedykowane dzieciom z koślawością stępu. 

Wkładki dla dzieci marki Mazbit z wyściółką z naturalnej skóry

Prezentowane wkładki ortopedyczne mają korkowy, skośny profil, który unosi wewnętrzną stronę stopy. Oferowane modele są zalecane do obuwia pełnego z usztywnionym tyłostopiem. Tutejsze warianty mają wyściółkę z naturalnej skóry. Dzięki temu podczas ich noszenia stopa cały czas oddycha, co zwiększa komfort podczas użytkowania. Proponowane wkładki o wysokości równej 10 mm można nabyć w wybranym rozmiarze. 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji