Termometry owulacyjne Jest 1 produkt.

Termometry owulacyjne – nieoceniona metoda naturalnego planowania rodziny

Chcesz określić dni płodne i niepłodne? Jako kobieta powinnaś skorzystać z termometrów owulacyjnych. Warto po nie sięgnąć w przypadku wydłużonego cyklu menstruacyjnego. Termometry pozwalają kontrolować zmiany hormonalne w organizmie kobiety na podstawie temperatury. Jej nieznaczny spadek następuje przed okresem owulacji, zaś wzrost oznacza jego zakończenie.

Dokładne pomiary możliwe przy użyciu wysokiej jakości termometrów owulacyjnych

Mając na uwadze naturalne metody rozpoznawania płodności, przygotowaliśmy w naszej ofercie termometry owulacyjne. Microlife MT16C2 umożliwia dokładny pomiar temperatury z dokładnością do 0,01°C. Wygodne odczytywanie wyników jest możliwe dzięki czterocyfrowemu wyświetlaczowi LCD. Duży komfort obsługi zapewnia również funkcja zapisu i odczytu ostatniego pomiaru. Tak samo, jak możliwość automatycznego wyłączenia urządzenia. Natomiast sygnał dźwiękowy poinformuje o zakończeniu pomiaru. Już teraz sprawdź nasze propozycje, które umożliwią swobodną kontrolę temperatury w cyklu miesiączkowym.

Pamiętaj o odpowiednim stosowaniu termometrów owulacyjnych!

Jeśli szukasz odpowiedniej metody naturalnego planowania rodziny, termometry owulacyjne są właśnie dla Ciebie. Aby kontrola była skuteczna, należy pamiętać o ich odpowiednim użytkowaniu. Pomiarów temperatury dokonuje się pod językiem lub w pochwie. Jeśli zdecydujesz się na konkretną metodę, trzymaj się jej do samego końca. Kontrolę należy przeprowadzać o stałej porze dnia np. tuż po przebudzeniu.Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 • Cena: 29,90 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
  BESTSELLER PROMOCJA

  Elektroniczny termometr owulacyjny Microlife MT 16C2 dokonuje pomiaru temperatury z dużą dokładnością do 0,01 °C, automatycznie zapamiętuje i odtwarza ostatni wynik oraz poprzez sygnał dźwiękowy informuje nas o zakończeniu pomiaru. Do wytworzenia modelu termometru MT 16C2 użyto wysokiej jakości materiałów, które spasowano bardzo dokładnie.

  Cena: 29,90 zł
  Ilość: Kupuję
  W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji