Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Pozostałe wyroby medyczne Jest 9 produktów.

  Aspiratory do nosa i inne wyroby medyczne

  Szukasz konkretnych produktów, jednak nie udało Ci się ich znaleźć w żadnej z dostępnych w sklepie kategorii? Poznaj pozostałe wyroby medyczne! Należą do nich m.in. elektryczne aspiratory do nosa. Popularna przed laty gruszka, przeszła już do lamusa. Dzisiaj większość urządzeń dedykowanych najmłodszym u...

  Aspiratory do nosa i inne wyroby medyczne

  Szukasz konkretnych produktów, jednak nie udało Ci się ich znaleźć w żadnej z dostępnych w sklepie kategorii? Poznaj pozostałe wyroby medyczne! Należą do nich m.in. elektryczne aspiratory do nosa. Popularna przed laty gruszka, przeszła już do lamusa. Dzisiaj większość urządzeń dedykowanych najmłodszym użytkownikom jest elektryczna. Rodzicom ułatwia to wykonywanie czynności pielęgnacyjnych i przyspiesza sam zabieg kosmetyczny. Małe dzieci, które nie potrafią jeszcze korzystać z chusteczek higienicznych, mają kłopot z oczyszczeniem noska. Szczególnie kiedy jest on zatkany. Aspirator elektryczny ułatwia higienę.

  Poznaj szeroki wybór pozostałych wyrobów medycznych! 

  Pikflometr jest urządzeniem ułatwiającym monitorowanie astmy. Jego zadaniem jest pomiar prędkości, z jaką jest wydychane powietrze z płuc. Mierzenie najwyższego przepływu pomaga w leczeniu schorzenia i zapobiega kolejnym napadom. W tej kategorii znajdziesz nie tylko to urządzenie, ale także – inne wyroby medyczne, np. Rękawiczki ochronne lub aparaty korekcyjne. 

  Więcej

  Podkategorie

  • Aspiratory do nosa
  • Aparaty korekcyjne

   Zapewniamy pełny serwis i opiekę nad sprzedawanym przez nas sprzętem medycznym. Oprócz sprzedaży inhalatorów i akcesoriów do inhalacji nasz sklep jest również autoryzowanym serwisem wiodących producentów sprzętu medycznego. Dzięki temu mają Państwu pewność, że aparaty korekcyjne pochodzą zawsze z pewnego źródła, mają odpowiednie atesty i 100% gwarancję producenta.

  • Rękawiczki ochronne
  • Pikflometry
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów