Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Pozostałe wyroby medyczne Jest 22 produktów.

  Aspiratory do nosa i inne wyroby medyczne

  Szukasz konkretnych produktów, jednak nie udało Ci się ich znaleźć w żadnej z dostępnych w sklepie kategorii? Poznaj pozostałe wyroby medyczne! Należą do nich m.in. elektryczne aspiratory do nosa. Popularna przed laty gruszka, przeszła już do lamusa. Dzisiaj większość urządzeń dedykowanych najmłodszym użytkownikom jest elektryczna. Rodzicom ułatwia to wykonywanie czynności pielęgnacyjnych i przyspiesza sam zabieg kosmetyczny. Małe dzieci, które nie potrafią jeszcze korzystać z chusteczek higienicznych, mają kłopot z oczyszczeniem noska. Szczególnie kiedy jest on zatkany. Aspirator elektryczny ułatwia higienę.

  Poznaj szeroki wybór pozostałych wyrobów medycznych! 

  Pikflometr jest urządzeniem ułatwiającym monitorowanie astmy. Jego zadaniem jest pomiar prędkości, z jaką jest wydychane powietrze z płuc. Mierzenie najwyższego przepływu pomaga w leczeniu schorzenia i zapobiega kolejnym napadom. W tej kategorii znajdziesz nie tylko to urządzenie, ale także – inne wyroby medyczne, np. Rękawiczki ochronne lub aparaty korekcyjne. 

  Podkategorie

  • Aspiratory do nosa

   Aspiratory do nosa, czyli natychmiastowa pomoc w walce z katarem

   Katar jest uciążliwy nawet dla dorosłych, a co dopiero dla dzieci! Niemowlęta nie potrafią samodzielnie oczyścić nosa, więc katar maluchów może stanowić duży problem. Kiedyś królowały popularne gruszki, teraz bardziej praktyczne są aspiratory do nosa. Jak działają? Przy pomocy urządzenia rodzic jest w stanie odessać wydzielinę z górnych dróg oddechowych. Dobrej jakości sprzęt może sprawić, że pielęgnacja stanie się skuteczniejsza i sprawniejsza.

   Elektryczne aspiratory do nosa — solidne i skuteczne

   Wśród aspiratorów do nosa wyróżnić można modele ręczne oraz elektryczne. Korzystanie z wersji ręcznej polega na odciąganiu wydzieliny przez rodzica poprzez specjalną końcówkę. Znacznie bardziej wygodne są jednak warianty elektryczne, które do odciągania nie wymagają użycia siły własnych płuc. Dodatkowo nie podrażniają śluzówki i zazwyczaj mają dwie moce ssania. Dzięki temu usuwanie wydzieliny jest zdecydowanie łatwiejsze. Aspiratory pomagają zakończyć uciążliwy katar, co przekłada się na swobodny oddech dziecka. 

   Kompaktowe i lekkie aspiratory do małych nosków

   Nasza oferta to wygodne i skuteczne aspiratory do dziecięcych nosów. Prezentujemy modele takich producentów jak Braun czy VITAMMY. Tutejsze produkty nadają się do użytku od pierwszych dni życia malucha. Każdy model posiada wymienne końcówki i ma wygodny kształt. Ich niewątpliwą zaletą jest cicha praca i łatwe czyszczenie po zabiegu odciągania wydzieliny. 

  • Aparaty korekcyjne

   Zapewniamy pełny serwis i opiekę nad sprzedawanym przez nas sprzętem medycznym. Oprócz sprzedaży inhalatorów i akcesoriów do inhalacji nasz sklep jest również autoryzowanym serwisem wiodących producentów sprzętu medycznego. Dzięki temu mają Państwu pewność, że aparaty korekcyjne pochodzą zawsze z pewnego źródła, mają odpowiednie atesty i 100% gwarancję producenta.

  • Rękawiczki ochronne
  • Pikflometry

   Solidne pikflometry, czyli narzędzia, które kontrolują astmę

   Astma, czyli długotrwałe zapalenie dróg oddechowych, wymaga dużego zaangażowania ze strony chorego. Jej monitorowanie może odbywać się za pośrednictwem pikflometrów. To niewielkie urządzenie służy do pomiaru szczytowego przepływu wydechowego (PEF). Jak to działa? PEF jest mierzony podczas przepływu powietrza z płuc. Jest ono wydmuchiwane przez astmatyka bezpośrednio do urządzenia. Pikflometr pozwala na bardzo wiarygodne określenie wydolności płuc chorego. Nie sposób go nie docenić — potrafi wykryć zwężenie dróg oddechowych, zanim dojdzie do ataku. 

   Pikflometr — profesjonalny pomiar szczytowego przepływu powietrza

   Prezentujemy sprzęt, który umożliwia wykonywanie dokładnych pomiarów PEF. Nasze produkty sprawdzą się zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Niektóre modele są zdolne do pomiaru natężenia objętości wydechowej w 1 sekundzie (FEV1). Tutejszy sprzęt cechuje wysoka dokładność i możliwość zapisu wielu odczytów. Wśród oferowanych modeli znajdują się wyroby takich producentów jak Microlife, Philips czy Tech-Med. 

   Wysoka dokładność i szeroki zakres pomiarowy — pikflometry na miarę Twoich potrzeb

   Czuj się bezpiecznie, stawiając na solidny i miarodajny pikflometr! Proponowane modele są łatwe w użytkowaniu. Charakteryzują je również precyzyjne i szybkie pomiary. Indywidualnie ustawiane strefy, możliwość podłączenia aparatu do komputera czy przemyślana konstrukcja to zalety tutejszych sprzętów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

  Pokazuje 1 - 9 z 22 elementów
  Pokazuje 1 - 9 z 22 elementów