Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Wkładki ortopedyczne  Jest 34 produktów.

  Wkładki ortopedyczne – stworzone z myślą o Twoich stopach!

  Wkładki ortopedyczne zostały stworzone z myślą o stopach, które z różnych przyczyn potrzebują korekty kształtu. Dzięki temu ich właściciele zyskają jeszcze większy komfort chodzenia. W zależności od indywidualnych potrzeb zaprojektowano wkładki odpowiednie na różne problemy stóp. W tej kategorii znajdziesz rozwiązania odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

  Szeroki wybór wkładek ortopedycznych

  Jednymi z najbardziej popularnych są wkładki na płaskostopie. Wspomagają one osoby zmagające się z problemem płaskostopia podłużnego oraz poprzecznego. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu profilu podniesionego z boku i w środku. Innym, równie popularnym wariantem są wkładki „niepełne”. Te stosuje się w profilaktyce zarówno płaskostopia jak i halluksów. Ich głównym zadaniem jest odciążenie pięty oraz zmniejszenie bólu towarzyszącego dodatkowo ostrodze piętowej. W ofercie posiadamy również półwkładki, podpiętki oraz specjalne rozwiązania żelowe i silikonowe. Należą do nich kliny, separatory oraz poduszki. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą, zgromadzoną w tej kategorii!

  Podkategorie

  • Dla dorosłych

   Solidne wkładki ortopedyczne dla dorosłych 

   Wady postawy mogą skutkować wieloma dolegliwościami bólowymi w obrębie całego ciała. Przewlekłe choroby stóp i uciążliwości ze strony stawów wymagają intensywnego leczenia. Za sprawą odpowiednio dobranych wkładek ortopedycznych dla dorosłych, ból może być zminimalizowany lub całkowicie ustać. Dzięki tym niewielkim dodatkom odciążone zostają nie tylko stopy, ale również kolana i biodra. Wkładki mają więc na celu prawidłowe ustawienie stopy. Jej położenie wskazuje właściwą pozycję podczas poruszania się. 

   Komfort chodzenia i leczenie chorób stóp — wkładki ortopedyczne dla dorosłych

   Wkładki ortopedyczne leczą konkretne schorzenia. Korygują one układ kości, więc szczególnie ważne jest odpowiednie ich dobranie. Wśród dostępnych modeli możesz znaleźć wkładki na płaskostopie, halluksy czy warianty odciążające stopę. Dzięki dopasowaniu właściwej wkładki dla dorosłych komfort chodzenia staje się o wiele większy. Kluczem jest wybór modelu, który jest dedykowany konkretnej przypadłości. 

   Płaskostopie, haluksy, ostrogi piętowe? Wybierz wkładki dla dorosłych

   Wśród naszego asortymentu znalazły się wkładki ortopedyczne dla dorosłych, którzy borykają się z różnorodnymi dolegliwościami bólowymi. Umożliwiamy zakup wkładek dla osób z płaskostopiem podłużnym i poprzecznym oraz ostrogą piętową. Modele dla siebie znajdą tu też osoby z przeciążeniem przodostopia i koślawym ustawieniem stawów skokowych. Nie zabraknie też zestawów pomagających na zespół stopy cukrzycowej. 

  • Dla dzieci

   Skuteczne i wygodne wkładki ortopedyczne dla dzieci

   Wkładki ortopedyczne będą zasadne nie tylko u dzieci z wadami w obrębie stóp. Te akcesoria nie zawsze leczą schorzenie — mogą jednak zapobiegać pogłębianiu się wady stóp. Ich obecność wspiera kości i więzadła, które u dzieci są jeszcze za słabe, by mięśnie rozwijały się prawidłowo. Kluczowy jest jednak odpowiedni dobór konkretnej wkładki dla dziecka. Dzięki niej ciężar jego ciała jest równomiernie rozłożony na stopy. Pięta jest ustabilizowana, a cała stopa — odciążona. 

   Wkładki dedykowane dzieciom z koślawością stępu

   Stopa płasko-koślawa to u dzieci dość częsta dolegliwość, która nie musi być niepokojąca. Gdy jednak przerodzi się w schorzenie, należy działać. Koślawość jest wynikiem niedomagania mięśni nóg i stóp. Wkładki ortopedyczne przeznaczone dla dzieci mogą być alternatywą specjalistycznego obuwia. W naszej ofercie znalazły się modele dedykowane dzieciom z koślawością stępu. 

   Wkładki dla dzieci marki Mazbit z wyściółką z naturalnej skóry

   Prezentowane wkładki ortopedyczne mają korkowy, skośny profil, który unosi wewnętrzną stronę stopy. Oferowane modele są zalecane do obuwia pełnego z usztywnionym tyłostopiem. Tutejsze warianty mają wyściółkę z naturalnej skóry. Dzięki temu podczas ich noszenia stopa cały czas oddycha, co zwiększa komfort podczas użytkowania. Proponowane wkładki o wysokości równej 10 mm można nabyć w wybranym rozmiarze. 

  • Półwkładki, podpiętki

   Półwkładki i podpiętki — eliminacja dyskomfortu podczas chodzenia

   Półwkładki nie pokrywają całej podeszwy w naszym obuwiu. Kiedy po nie sięgać? Pomogą nam wówczas, gdy but nie jest idealnie dopasowany i odczuwamy z tego powodu ból. Za duży but w przedniej części? A może obcierający tył? Dzięki półwkładkom wszelkie różnice są wyrównane, a obuwie nie powoduje dyskomfortu. Podobnie działają podpiętki. Wersje ortopedyczne pomagają przy schorzeniach w obrębie stóp. Regularne ich użytkowanie może całkowicie wyeliminować ból. Kluczem jest odpowiednie dobranie konkretnego modelu. 

   Pomoc dla stóp, czyli wyjątkowe produkty marki Mazbit

   Jakie półwkładki lub podpiętki będą nieocenione przy dolegliwościach stóp? Z pewnością takie, które przyniosą ulgę podczas użytkowania. Produkty marki Mazbit to pomoc dla osób z nierównością kończyn dolnych lub skrótem kończyn. Prezentujemy też warianty w przypadkach, gdzie występuje ostroga kości piętowej. Dobrane modele znajdą u nas wszyscy z młotkowatymi lub szponiastymi palcami. Nie zabraknie też wariantów dla osób z płaskostopiem poprzecznym lub paluchem koślawym.

   Nierówności kończyn dolnych, koślawe tyłostopie — postaw na półwkładki i podpiętki

   Szukasz ulgi w trakcie chodzenia? W naszej ofercie prezentujemy szereg praktycznych półwkładek i podpiętek ortopedycznych. Tutejsze produkty mają sztywny lub elastyczny profil. Podpiętki posiadają przylepce zapobiegające przesuwaniu się wkładki w bucie. Możesz tu znaleźć modele wykonane z lateksowej pianki z zawartością węgla aktywnego. Postaw na pełen komfort!

  • Żelowe i silikonowe

   Żelowe i silikonowe wkładki ortopedyczne 

   Wkładki z użyciem żelu lub silikonu zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które na co dzień zmagają się z dolegliwościami w obrębie stóp. Celem jest zapewnienie im największego możliwego komfortu. Elastyczny silikon ma wysoki współczynnik amortyzacji i absorpcję rozmaitych wstrząsów. Jak działają wkładki? Tego typu rozwiązania pomagają w prawidłowym ułożeniu ciała, co skutkuje eliminacją niektórych uciążliwości. Znajdują zastosowanie u osób cierpiących na stopę cukrzycową, halluksy czy przy bólach stóp, stawów i kręgosłupa. 

   Wkładki łagodzące dolegliwości w obrębie stóp

   Prezentowane przez nas żelowe i silikonowe wkładki nie tylko zapewniają odczuwalną ulgę w bólu. Są też znakomitym amortyzatorem, zwiększając tym samym komfort w okolicy śródstopia. Oferujemy akcesoria, które usprawnią codzienne funkcjonowanie z problematycznymi obszarami stóp. Znajdziesz tu kliny, które zapobiegają nachodzeniu palucha i palca na siebie. Nie zabraknie też separatorów osłaniających palce. Osłony przeciwko urazom i otarciom, samoprzylepne podpiętki czy specjalne poduszki? Sprawdź nasz asortyment!

   Kliny, separatory, osłony — odkryj żelowe i silikonowe wkładki

   Żelowe i silikonowe wkładki ortopedyczne są dostępne w uniwersalnym rozmiarze. Możesz wybrać akcesoria, które zapobiegają przesuwaniu się stopy w obuwiu. Półwkładki łagodzą nacisk, separatory pomagają prostować palce. Struktura tutejszych wkładek zwiększa przyczepność stopy do buta. Oferujemy modele wykonane z elastycznego żelu lub silikonu, nierzadko z dodatkiem oleju klasy medycznej.

  Pokazuje 1 - 9 z 34 elementów
  • Cena: 11,90 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
   BESTSELLER

   Kliny przeznaczone są dla osób z paluchem koślawym (haluksem). Zapobiegają nachodzeniu palucha i palca sąsiadującego na siebie.

   Cena: 11,90 zł
   Ilość: Kupuję
   W magazynie
  • Cena: 8,40 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
   BESTSELLER

   Kliny przeznaczone są dla osób z paluchem koślawym (haluksem). Zapobiegają nachodzeniu palucha i palca sąsiadującego na siebie.

   Cena: 8,40 zł
   Ilość: Kupuję
   W magazynie
  • Cena: 15,20 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
   BESTSELLER

   Kliny wraz z osłoną przeznaczone są dla osób z paluchem koślawym (haluksem). Zapobiegają nachodzeniu palucha i palca sąsiadującego na siebie

   Cena: 15,20 zł
   Ilość: Kupuję
   W magazynie
  • Cena: 9,50 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
   BESTSELLER

   Kliny przeznaczone są dla osób z nierównością koń- czyn dolnych, skrótem kończyn. Pozwalają wyrównać kończyny poprzez podparcie pięty krótszej nogi.

   Cena: 9,50 zł
   Ilość: Kupuję
   W magazynie
  • Cena: 12,00 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
   BESTSELLER

   Kliny przeznaczone są dla osób z nierównością koń- czyn dolnych, skrótem kończyn. Pozwalają wyrównać kończyny poprzez podparcie pięty krótszej nogi.

   Cena: 12,00 zł
   Ilość: Kupuję
   W magazynie
  • Cena: 14,30 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
   BESTSELLER

   Kliny przeznaczone są dla osób z nierównością koń- czyn dolnych, skrótem kończyn. Pozwalają wyrównać kończyny poprzez podparcie pięty krótszej nogi, 20 mm.

   Cena: 14,30 zł
   Ilość: Kupuję
   W magazynie
  • Cena: 14,00 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
   BESTSELLER

   Separatory przeznaczone są dla osób, u których występuje paluch koślawy (haluks) oraz palce młotkowate. Osłaniają palce i pomagają je prostować.

   Cena: 14,00 zł
   Ilość: Kupuję
   W magazynie
  • Cena: 9,99 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
   BESTSELLER

   Przelotowe osłony na palce stóp przeznaczone są dla osób, które maja problemy z otarciami i urazami.

   Cena: 9,99 zł
   Ilość: Kupuję
   W magazynie
  • Cena: 11,40 zł Wysyłka: 24-48h
   BESTSELLER

   Podpiętki przeznaczone są dla osób z koślawym ustawieniem tyłostopia. Poprawiają koślawe ustawienie pięt, przez co zapewniają odpowiednią dynamikę chodu.

   Cena: 11,40 zł
  Pokazuje 1 - 9 z 34 elementów