Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Wkładki ortopedyczne  Jest 36 produktów.

  Wkładki ortopedyczne – stworzone z myślą o Twoich stopach!

  Wkładki ortopedyczne zostały stworzone z myślą o stopach, które z różnych przyczyn potrzebują korekty kształtu. Dzięki temu ich właściciele zyskają jeszcze większy komfort chodzenia. W zależności od indywidualnych potrzeb zaprojektowano wkładki odpowiednie na różne problemy stóp. W tej ...

  Wkładki ortopedyczne – stworzone z myślą o Twoich stopach!

  Wkładki ortopedyczne zostały stworzone z myślą o stopach, które z różnych przyczyn potrzebują korekty kształtu. Dzięki temu ich właściciele zyskają jeszcze większy komfort chodzenia. W zależności od indywidualnych potrzeb zaprojektowano wkładki odpowiednie na różne problemy stóp. W tej kategorii znajdziesz rozwiązania odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

  Szeroki wybór wkładek ortopedycznych

  Jednymi z najbardziej popularnych są wkładki na płaskostopie. Wspomagają one osoby zmagające się z problemem płaskostopia podłużnego oraz poprzecznego. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu profilu podniesionego z boku i w środku. Innym, równie popularnym wariantem są wkładki „niepełne”. Te stosuje się w profilaktyce zarówno płaskostopia jak i halluksów. Ich głównym zadaniem jest odciążenie pięty oraz zmniejszenie bólu towarzyszącego dodatkowo ostrodze piętowej. W ofercie posiadamy również półwkładki, podpiętki oraz specjalne rozwiązania żelowe i silikonowe. Należą do nich kliny, separatory oraz poduszki. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą, zgromadzoną w tej kategorii!

  Więcej
  Pokazuje 1 - 9 z 36 elementów
  Pokazuje 1 - 9 z 36 elementów