675 W tej kategorii nie ma produktów.

Najdłuższa żywotność baterii do aparatu słuchowego — typ 675

Baterie do aparatów słuchowych są najbardziej praktycznych rozwiązaniem, które zasila małe urządzenia elektroniczne. Podczas wyboru należy zwrócić uwagę na rodzaj baterii. Standardowy wariant pozwala na użytkowanie od 3 do nawet 20 dni. Baterię typu 675 charakteryzuje największa żywotność. Ta wersja jest dedykowana do implantów słuchu. 

Produkty liderów w produkcji baterii do aparatów słuchowych

Wśród dostępnych baterii znalazły się modele cenionych marek Duracell i Rayovac. Producenci dokładają wszelkich starań, by baterie typu 675 służyły użytkownikom jak najdłużej. Przechowywane w temperaturze pokojowej mogą wytrzymać nawet 3 lata. Modele są wydajne prądowo. Dzięki temu sprawdzą się w każdym aparacie słuchowym, a także w implancie. Baterie mają wysoką gęstość zgromadzonego ładunku — pojemność na poziomie 650 mAh. Prezentowane modele sprawdzą się zarówno w aparatach słuchowych, jak i innych urządzeniach medycznych. które wymagają wydajnego zasilania. 

Zauszne baterie 675 o największym wzmocnieniu dźwięku

Szukasz solidnej i trwałej baterii do aparatu słuchowego? Model 675 to zoptymalizowana bateria, która uzyskała maksymalną wydajność. W naszej ofercie znajdziesz cynkowo-powietrzne warianty, które nie zawierają rtęci. Każdy egzemplarz jest więc bezpieczny i ekologiczny. Największa gęstość zgromadzonej energii i możliwość działania w różnych zakresach temperatury czyni je wyjątkowo praktycznymi.