312 W tej kategorii nie ma produktów.

Baterie do aparatu słuchowego o żywotności do 12 dni — typ 312

Zaburzenia słuchu to problem dotyczący wszystkich grup wiekowych. By wybrać odpowiedni aparat słuchowy, należy zapoznać się z rodzajami baterii. Na rynku jest wiele typów — jeden z nich to wersja 312. Ten rodzaj baterii ma żywotność wynoszącą do 12 dni. Jest ona zależna od intensywności jej użytkowania w urządzeniu oraz konkretnej wady słuchu. Im dźwięk jest mocniejszy, tym bateria bardziej się zużywa. Żywotność zależy również od rodzaju sprzętu, jakim dysponujemy. 

Baterie cynkowo-powietrzne typu 312

Obecnie coraz częściej wykorzystuje się modele cynkowo-powietrzne, które charakteryzuje długa żywotność i data ważności. Ponadto wyróżnia je zdolność do pracy w szerokim zakresie temperatur. Nie należy się bać uszkodzenia aparatu słuchowego ze względu na stałe napięcie prądu. Niewielki rozmiar i przystępne oznaczenia zapewniają komfort użytkowania przez osoby w różnym wieku. Typ 312 to kolor brązowy, dedykowany aparatom wewnątrzusznym i zausznym.

Duracell czy Rayovac? Sięgnij po baterie 312

Wśród naszego asortymentu znajdziesz baterie typu 312, przeznaczone do aparatów słuchowych. Prezentujemy modele cynkowo-powietrzne producentów Duracell i Rayovac. Oferujemy warianty o napięciu nominalnym równym 1,45 V. Proponowane modele mają pojemność 180 mAh. Poznaj najbardziej pojemne baterie, które działają również z nowoczesnymi implantami słuchu!