13 W tej kategorii nie ma produktów.

Baterie do aparatów słuchowych 13

Zainteresowanie aparatami słuchowymi jest bardzo duże, zarówno wśród osób starszych, jak i dzieci i młodzieży. Sprzęt ten wymaga jednak zastosowania dedykowanych baterii, by działać poprawnie. Jakie są cechy dobrych baterii do aparatów słuchowych? Przede wszystkim kluczowa będzie wysoka jakość, niezawodne działanie i przystępna cena. Przed zakupem należy zwrócić uwagę na kilka czynników. Istotne jest oznaczenie i czas aktywacji baterii. 

Wydajność baterii do aparatów słuchowych o typie 13

Baterie są oznaczane przy pomocy kolorów. Typ 13 to kolor pomarańczowy. Dzięki takiemu oznaczeniu wybór dedykowanego aparatu słuchowego jest ułatwiony. Numer 13 jest przypisany do aparatów zausznych. Żywotność samej baterii zależy od jej rozmiaru, rodzaju aparatu i temperatury powietrza. Prezentowane modele cynkowo-powietrzne zapewniają stabilne napięcie wyjściowe podczas cyklu życia baterii. Wyróżnia je nieprzeciętna wydajność prądowa, kompatybilność i dobre działanie w trudnych warunkach atmosferycznych. 

Ulepszone wersje baterii najlepszej jakości 

Wśród naszych propozycji znalazły się baterie do aparatów słuchowych o typie 13. Oferujemy modele marki Duracell i RAYOVAC, które cechuje maksymalna wydajność. Tutejsze baterie nie zawierają rtęci, są bezpieczne i ekologiczne. Dzięki wydłużonej żywotności nasze produkty są niezwykle tanie w eksploatacji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!