Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Baterie do aparatów słuchowych Jest 8 produktów.

  Poznaj najlepsze baterie do aparatów słuchowych

  Baterie do aparatów słuchowych powinny być trwałe. To od nich zależy długość działania urządzeń poprawiających jakość słuchu. Dla użytkowników tego typu aparatów jest niezwykle ważne, aby wymieniać je jak najrzadziej. Liczy się dla nas komfort posiadaczy różnych typów urządzeń słuchowych, dlatego ...

  Poznaj najlepsze baterie do aparatów słuchowych

  Baterie do aparatów słuchowych powinny być trwałe. To od nich zależy długość działania urządzeń poprawiających jakość słuchu. Dla użytkowników tego typu aparatów jest niezwykle ważne, aby wymieniać je jak najrzadziej. Liczy się dla nas komfort posiadaczy różnych typów urządzeń słuchowych, dlatego w ofercie posiadamy wyłącznie baterie, znanych i cenionych producentów. Sprawdzone i wysoce opiniowane przez klientów. 

  Szeroki wybór baterii do aparatów słuchowych

  Baterie do aparatów słuchowych dostępne na rynku, posiadają cztery oznaczenia: 10 - baterie żółte,13, czyli baterie pomarańczowe, 312 oznaczające baterie brązowe oraz 675 - baterie niebieskie. Liczby mówią o modelu aparatu, do jakiego przeznaczony jest konkretny typ baterii. Model 10 oraz 312 dedykowany urządzeniom wewnątrzusznym, natomiast 13 i 675 - zausznych. Baterie 675 przeznaczone są do wyjątkowo wymagających aparatów, czyli takich, które pobierają najwięcej energii. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

  Więcej

  Podkategorie

  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów