Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Baterie do aparatów słuchowych Jest 8 produktów.

  Poznaj najlepsze baterie do aparatów słuchowych

  Baterie do aparatów słuchowych powinny być trwałe. To od nich zależy długość działania urządzeń poprawiających jakość słuchu. Dla użytkowników tego typu aparatów jest niezwykle ważne, aby wymieniać je jak najrzadziej. Liczy się dla nas komfort posiadaczy różnych typów urządzeń słuchowych, dlatego w ofercie posiadamy wyłącznie baterie, znanych i cenionych producentów. Sprawdzone i wysoce opiniowane przez klientów. 

  Szeroki wybór baterii do aparatów słuchowych

  Baterie do aparatów słuchowych dostępne na rynku, posiadają cztery oznaczenia: 10 - baterie żółte,13, czyli baterie pomarańczowe, 312 oznaczające baterie brązowe oraz 675 - baterie niebieskie. Liczby mówią o modelu aparatu, do jakiego przeznaczony jest konkretny typ baterii. Model 10 oraz 312 dedykowany urządzeniom wewnątrzusznym, natomiast 13 i 675 - zausznych. Baterie 675 przeznaczone są do wyjątkowo wymagających aparatów, czyli takich, które pobierają najwięcej energii. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

  Podkategorie

  • 10

   Baterie słuchowe typu 10 do zasilania aparatów wewnątrzusznych

   Poprawne działanie aparatów słuchowych zapewniają odpowiednio dobrane baterie. Producenci ułatwiają wybór za pomocą odpowiednich oznaczeń. Kolor żółty (10) przeznaczony jest dla aparatów wewnątrzusznych. Zastosowanie odpowiednich baterii jest szczególnie ważne, aby zapewnić właściwe działanie sprzętów. Na  żywotność baterii wypływa wiele czynników. Należą do nich m.in. temperatura powietrza lub rodzaj urządzenia, w których są używane.

   Wydajne i kompatybilne baterie typu 10 w naszym asortymencie

   W asortymencie baterii do aparatów słuchowych znajdziesz baterie 10 od firm Panasonic oraz Rayovac. Modele cynkowo-powietrzne to gwarant wysokiej pojemności przy zachowaniu ich niewielkiej wagi. Zawierają bardzo stabilne napięcia wejściowe, co jest szczególnie istotne w przypadku urządzeń medycznych. Natomiast odpowiednia budowa katod zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. To optymalny wybór dla wszystkich, którzy poszukują baterii wysokiej jakości.

   Żywotność baterii typu 10

   Przeciętna długość działania baterii typu 10 wynosi 3-7 dni. Jak dbać, aby funkcjonowały jak najdłużej? Warto unikać zbyt chłodnych pomieszczeń. Zimno powoduje obniżenie napięcia i spadek wydajności. Źle wypływa na nie także wilgoć. Żywotność baterii zwiększa ich przechowywanie w temperaturze pokojowej. Dajemy gwarancję, że baterie marki Duracell i Rayovac zagwarantują odpowiednią wydajność, adekwatną do ich specyfikacji. 

  • 13

   Baterie do aparatów słuchowych 13

   Zainteresowanie aparatami słuchowymi jest bardzo duże, zarówno wśród osób starszych, jak i dzieci i młodzieży. Sprzęt ten wymaga jednak zastosowania dedykowanych baterii, by działać poprawnie. Jakie są cechy dobrych baterii do aparatów słuchowych? Przede wszystkim kluczowa będzie wysoka jakość, niezawodne działanie i przystępna cena. Przed zakupem należy zwrócić uwagę na kilka czynników. Istotne jest oznaczenie i czas aktywacji baterii. 

   Wydajność baterii do aparatów słuchowych o typie 13

   Baterie są oznaczane przy pomocy kolorów. Typ 13 to kolor pomarańczowy. Dzięki takiemu oznaczeniu wybór dedykowanego aparatu słuchowego jest ułatwiony. Numer 13 jest przypisany do aparatów zausznych. Żywotność samej baterii zależy od jej rozmiaru, rodzaju aparatu i temperatury powietrza. Prezentowane modele cynkowo-powietrzne zapewniają stabilne napięcie wyjściowe podczas cyklu życia baterii. Wyróżnia je nieprzeciętna wydajność prądowa, kompatybilność i dobre działanie w trudnych warunkach atmosferycznych. 

   Ulepszone wersje baterii najlepszej jakości 

   Wśród naszych propozycji znalazły się baterie do aparatów słuchowych o typie 13. Oferujemy modele marki Duracell i RAYOVAC, które cechuje maksymalna wydajność. Tutejsze baterie nie zawierają rtęci, są bezpieczne i ekologiczne. Dzięki wydłużonej żywotności nasze produkty są niezwykle tanie w eksploatacji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

  • 312

   Baterie do aparatu słuchowego o żywotności do 12 dni — typ 312

   Zaburzenia słuchu to problem dotyczący wszystkich grup wiekowych. By wybrać odpowiedni aparat słuchowy, należy zapoznać się z rodzajami baterii. Na rynku jest wiele typów — jeden z nich to wersja 312. Ten rodzaj baterii ma żywotność wynoszącą do 12 dni. Jest ona zależna od intensywności jej użytkowania w urządzeniu oraz konkretnej wady słuchu. Im dźwięk jest mocniejszy, tym bateria bardziej się zużywa. Żywotność zależy również od rodzaju sprzętu, jakim dysponujemy. 

   Baterie cynkowo-powietrzne typu 312

   Obecnie coraz częściej wykorzystuje się modele cynkowo-powietrzne, które charakteryzuje długa żywotność i data ważności. Ponadto wyróżnia je zdolność do pracy w szerokim zakresie temperatur. Nie należy się bać uszkodzenia aparatu słuchowego ze względu na stałe napięcie prądu. Niewielki rozmiar i przystępne oznaczenia zapewniają komfort użytkowania przez osoby w różnym wieku. Typ 312 to kolor brązowy, dedykowany aparatom wewnątrzusznym i zausznym.

   Duracell czy Rayovac? Sięgnij po baterie 312

   Wśród naszego asortymentu znajdziesz baterie typu 312, przeznaczone do aparatów słuchowych. Prezentujemy modele cynkowo-powietrzne producentów Duracell i Rayovac. Oferujemy warianty o napięciu nominalnym równym 1,45 V. Proponowane modele mają pojemność 180 mAh. Poznaj najbardziej pojemne baterie, które działają również z nowoczesnymi implantami słuchu!

  • 675

   Najdłuższa żywotność baterii do aparatu słuchowego — typ 675

   Baterie do aparatów słuchowych są najbardziej praktycznych rozwiązaniem, które zasila małe urządzenia elektroniczne. Podczas wyboru należy zwrócić uwagę na rodzaj baterii. Standardowy wariant pozwala na użytkowanie od 3 do nawet 20 dni. Baterię typu 675 charakteryzuje największa żywotność. Ta wersja jest dedykowana do implantów słuchu. 

   Produkty liderów w produkcji baterii do aparatów słuchowych

   Wśród dostępnych baterii znalazły się modele cenionych marek Duracell i Rayovac. Producenci dokładają wszelkich starań, by baterie typu 675 służyły użytkownikom jak najdłużej. Przechowywane w temperaturze pokojowej mogą wytrzymać nawet 3 lata. Modele są wydajne prądowo. Dzięki temu sprawdzą się w każdym aparacie słuchowym, a także w implancie. Baterie mają wysoką gęstość zgromadzonego ładunku — pojemność na poziomie 650 mAh. Prezentowane modele sprawdzą się zarówno w aparatach słuchowych, jak i innych urządzeniach medycznych. które wymagają wydajnego zasilania. 

   Zauszne baterie 675 o największym wzmocnieniu dźwięku

   Szukasz solidnej i trwałej baterii do aparatu słuchowego? Model 675 to zoptymalizowana bateria, która uzyskała maksymalną wydajność. W naszej ofercie znajdziesz cynkowo-powietrzne warianty, które nie zawierają rtęci. Każdy egzemplarz jest więc bezpieczny i ekologiczny. Największa gęstość zgromadzonej energii i możliwość działania w różnych zakresach temperatury czyni je wyjątkowo praktycznymi.

  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów