Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Baterie do aparatów słuchowych Jest 8 produktów.

  Poznaj najlepsze baterie do aparatów słuchowych

  Baterie do aparatów słuchowych powinny być trwałe. To od nich zależy długość działania urządzeń poprawiających jakość słuchu. Dla użytkowników tego typu aparatów jest niezwykle ważne, aby wymieniać je jak najrzadziej. Liczy się dla nas komfort posiadaczy różnych typów urządzeń słuchowych, dlatego ...

  Poznaj najlepsze baterie do aparatów słuchowych

  Baterie do aparatów słuchowych powinny być trwałe. To od nich zależy długość działania urządzeń poprawiających jakość słuchu. Dla użytkowników tego typu aparatów jest niezwykle ważne, aby wymieniać je jak najrzadziej. Liczy się dla nas komfort posiadaczy różnych typów urządzeń słuchowych, dlatego w ofercie posiadamy wyłącznie baterie, znanych i cenionych producentów. Sprawdzone i wysoce opiniowane przez klientów. 

  Szeroki wybór baterii do aparatów słuchowych

  Baterie do aparatów słuchowych dostępne na rynku, posiadają cztery oznaczenia: 10 - baterie żółte,13, czyli baterie pomarańczowe, 312 oznaczające baterie brązowe oraz 675 - baterie niebieskie. Liczby mówią o modelu aparatu, do jakiego przeznaczony jest konkretny typ baterii. Model 10 oraz 312 dedykowany urządzeniom wewnątrzusznym, natomiast 13 i 675 - zausznych. Baterie 675 przeznaczone są do wyjątkowo wymagających aparatów, czyli takich, które pobierają najwięcej energii. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

  Więcej

  Podkategorie

  • 10

   Baterie słuchowe typu 10 do zasilania aparatów wewnątrzusznych

   Poprawne działanie aparatów słuchowych zapewniają odpowiednio dobrane baterie. Producenci ułatwiają wybór za pomocą odpowiednich oznaczeń. Kolor żółty (10) przeznaczony jest dla aparatów wewnątrzusznych. Zastosowanie odpowiednich baterii jest szczególnie ważne, aby zapewnić właściwe działanie sprzętów. Na  żywotność baterii wypływa wiele czynników. Należą do nich m.in. temperatura powietrza lub rodzaj urządzenia, w których są używane.

   Wydajne i kompatybilne baterie typu 10 w naszym asortymencie

   W asortymencie baterii do aparatów słuchowych znajdziesz baterie 10 od firm Panasonic oraz Rayovac. Modele cynkowo-powietrzne to gwarant wysokiej pojemności przy zachowaniu ich niewielkiej wagi. Zawierają bardzo stabilne napięcia wejściowe, co jest szczególnie istotne w przypadku urządzeń medycznych. Natomiast odpowiednia budowa katod zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. To optymalny wybór dla wszystkich, którzy poszukują baterii wysokiej jakości.

   Żywotność baterii typu 10

   Przeciętna długość działania baterii typu 10 wynosi 3-7 dni. Jak dbać, aby funkcjonowały jak najdłużej? Warto unikać zbyt chłodnych pomieszczeń. Zimno powoduje obniżenie napięcia i spadek wydajności. Źle wypływa na nie także wilgoć. Żywotność baterii zwiększa ich przechowywanie w temperaturze pokojowej. Dajemy gwarancję, że baterie marki Duracell i Rayovac zagwarantują odpowiednią wydajność, adekwatną do ich specyfikacji. 

  • 13
  • 312
  • 675
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów