Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Siłownia i fitness Jest 6 produktów.

  Siłownia i fitness korzystają z akcesoriów do ćwiczeń

  Siłownia i fitness to dwa połączone ze sobą pojęcia. Zdrowy tryb życia i utrzymywanie organizmu w dobrej kondycji jest możliwe dzięki siłowni. Tam znajdują się różne akcesoria do ćwiczeń, które można kupić również do domu. Warto monitorować swoje osiągnięcia, ponieważ ułatwia to pokonywanie kolejnych barier. Krokomierze i kule żyroskopowe z wyświetlaczem to najprostsze akcesoria do wzmocnienia swojego ciała.

  Zamów nowoczesne akcesoria do ćwiczeń!

  W kategorii siłownia i fitness zgromadziliśmy dla naszych klientów akcesoria do ćwiczeń, które dają fenomenalne rezultaty. Prawdziwym hitem sprzedaży jest kula żyroskopowa do ćwiczeń. To urządzenie opracowane specjalnie dla astronautów przez NASA wzmacnia przedramiona, nadgarstki, uścisk dłoni i usprawnia pracę więzadeł, dlatego idealnie nadaje się do rehabilitacji. Krokomierze to również proste urządzenia, które monitorują aktywność fizyczną w ciągu dnia i są doskonałym wstępem do wypróbowania korzyści, jakie dają taśmy treningowe i ekspandery, gdy minimalny limit ruchu jest za każdym razem zrealizowany!

  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  • Cena: 62,00 zł Wysyłka: 24-48h Oczekiwanie na dostawę

   Regularny trening z PowerBall przyniesie korzyści w wielu sportach. PowerBall jest bezcennym dodatkiem treningowym w sportach wymagających mocnego uścisku lub dobrej koordynacji. 

   Cena: 62,00 zł
   Kupuję
   Oczekiwanie na dostawę
  • Cena: 95,00 zł Wysyłka: 24-48h Oczekiwanie na dostawę

   Regularny trening z PowerBall przyniesie korzyści w wielu sportach. PowerBall jest bezcennym dodatkiem treningowym w sportach wymagających mocnego uścisku lub dobrej koordynacji. Wbudowany komputer podaje aktualne obroty oraz ostatnio uzyskane najszybsze obroty (rekord). Dla niektórych pobicie rekordu jest celem zabawy, której skutkiem ubocznym jest wzmocniony nadgarstek i chwyt.

   Cena: 95,00 zł
   Kupuję
   Oczekiwanie na dostawę
  • Cena: 79,00 zł Wysyłka: 24-48h Oczekiwanie na dostawę

   Model Classic to podstawowa wersja urządzeń z serii 280Hz. Charakteryzuje się większą prędkością obrotów wewnętrznej kuli, dzięki czemu praca jest bardziej płynna i cicha, a wprawienie Powerballa w ruch jest prostsze niż w przypadku modeli z serii 250 Hz.

   Cena: 79,00 zł
   Kupuję
   Oczekiwanie na dostawę
  • Cena: 129,00 zł Wysyłka: 24-48h Oczekiwanie na dostawę
   BESTSELLER

   W tym modelu została zastosowana funkcja nakręcania, dzięki czemu rozkręcenie Powerballa staje się dziecinnie proste. Seria 280 Hz została zaklasyfikowana do 16 000 rpm (obrotów na minutę), ale dzięki precyzji równowagi na rotorze 280 Hz można rozpędzić je nawet do 18 000 obrotów na minutę!

   Cena: 129,00 zł
   Kupuję
   Oczekiwanie na dostawę
  • Cena: 142,00 zł Wysyłka: 24-48h Oczekiwanie na dostawę

   Powerball Blue Pro 280 Hz jest dużo szybszy od modelu 250Hz,  bardziej płynny w rozkręcaniu i dużo cichszy. Zabawa nim to czysta przyjemność

   Cena: 142,00 zł
   Kupuję
   Oczekiwanie na dostawę
  • Cena: 80,00 zł Wysyłka: 24-48h 99,00 zł W magazynie

   Monitor aktywności firmy Omron jest wysokiej jakości nowoczesnym urządzeniem, który mierzy naszą aktywność fizyczną, pomaga w utrzymaniu zdrowego stylu życia oraz jest źródłem stałej motywacji do utrzymania prawidłowej kondycji i wagi ciała.

   Cena: 80,00 zł 99,00 zł
   Ilość: Kupuję
   Obniżka!
   W magazynie
  Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów