Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Siłownia i fitness Jest 2 produktów.

  Siłownia i fitness korzystają z akcesoriów do ćwiczeń

  Siłownia i fitness to dwa połączone ze sobą pojęcia. Zdrowy tryb życia i utrzymywanie organizmu w dobrej kondycji jest możliwe dzięki siłowni. Tam znajdują się różne akcesoria do ćwiczeń, które można kupić również do domu. Warto monitorować swoje osiągnięcia, ponieważ ułatwia to pokonywanie kolejnych barier. Krokomierze i kule żyroskopowe z wyświetlaczem to najprostsze akcesoria do wzmocnienia swojego ciała.

  Zamów nowoczesne akcesoria do ćwiczeń!

  W kategorii siłownia i fitness zgromadziliśmy dla naszych klientów akcesoria do ćwiczeń, które dają fenomenalne rezultaty. Prawdziwym hitem sprzedaży jest kula żyroskopowa do ćwiczeń. To urządzenie opracowane specjalnie dla astronautów przez NASA wzmacnia przedramiona, nadgarstki, uścisk dłoni i usprawnia pracę więzadeł, dlatego idealnie nadaje się do rehabilitacji. Krokomierze to również proste urządzenia, które monitorują aktywność fizyczną w ciągu dnia i są doskonałym wstępem do wypróbowania korzyści, jakie dają taśmy treningowe i ekspandery, gdy minimalny limit ruchu jest za każdym razem zrealizowany!

  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • Cena: 169,00 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie

   Pulsoksymetr napalcowy ROSSMAX SB100 jest przenośnym urządzeniem przeznaczonym do punktowego sprawdzenia nasycenia tlenem hemoglobiny tętniczej (z SpO2) oraz tętna u dorosłych oraz dzieci.

   Cena: 169,00 zł
   Ilość: Kupuję
   W magazynie
  • Cena: 239,00 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
   BESTSELLER

   Pulsoksymetr Rossmax SB 200 to pierwsze urządzenie na świecie z technologią ACT kontrolującą stan tętnic. 

   Cena: 239,00 zł
   Ilość: Kupuję
   W magazynie
  Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów