Akcesoria do ssaków Jest 6 produktów.

Akcesoria do ssaków – niezbędne części umożliwiające ich działanie

Akcesoria do ssaków umożliwiają odpowiednie działanie sprzętów do udrażniania dróg oddechowych. Do wymiennych elementów należą cewniki do odsysania, filtry antybakteryjne, zbiorniki i ich uchwyty. A także wiele innych części. Właściwy przebieg hospitalizacji osób wymagających doraźnej pomocy z zastosowaniem ssaków jest bardzo ważny. Dlatego też w naszej ofercie przegotowaliśmy wszystkie niezbędne akcesoria, które pochodzą od najbardziej uznanych producentów sprzętu medycznego.

Niezbędne akcesoria do ssaków dostępne w naszej ofercie!

W przypadku cewników do odsysania warto zwrócić uwagę przede wszystkim na szeroki zakres ich rozmiarów. Cechują się bardzo uniwersalną konstrukcją. Natomiast propozycja drenu do ssaków medycznych sprawdzi się do niemalże wszystkich sprzętów dostępnych na rynku. Polecamy też antybakteryjne filtry zapobiegające zakażeniom grzybicznym, wirusowym i bakteryjnym. Oferujemy oczywiście znacznie więcej akcesoriów. Dlatego też zachęcamy do sprawdzenia całego asortymentu.

Akcesoria do ssaków do użycia w każdych warunkach

Przygotowane w naszej ofercie akcesoria znajdują swoje zastosowanie m.in. podczas operacji i w terapii pooperacyjnej. Dzięki nim możliwe jest korzystanie ze specjalistycznego sprzętu medycznego. Zarówno w domowych warunkach, jak i placówkach medycznych. Zapoznaj się z propozycjami tej kategorii i nabądź niezbędne akcesoria do ssaków umożliwiające ich pracę!

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów