Ssaki ręczne W tej kategorii nie ma produktów.

Ssaki ręczne – niezbędny sprzęt w walce z niedrożnościami dróg oddechowych

Produkcja nadmiaru wydzieliny u osób zmagających się z dolegliwościami dróg oddechowych prowadzi do zaburzeń podstawowego procesu życiowego. Konieczna jest wówczas doraźna pomoc przy użyciu ssaków ręcznych. Ten niezwodny sprzęt medyczny umożliwia odciągnie wydzielin z jamy ustnej. Ręczne modele urządzeń przeznaczone są przede wszystkim do użytku w jednostkach ratunkowych i szpitalach.

Kompaktowe i efektywne ssaki ręczne marki inSense

W naszym sklepie znaleźć można sprzęt dostarczany przez renomowaną firmę inSense. Ssaki ręczne tego producenta cechuje zwarta konstrukcja. Szczególnie ważne jest zastosowanie zaworu jednokierunkowego. Dzięki niemu problemu nie stanowi dodatnie ciśnienie w układzie ssącym. Wpływa to na niezawodność sprzętu i bezpieczeństwo. Natomiast komfort użytkowania zapewnia prosta obsługa oraz łatwość transportu i przechowywania. To idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy nie ma możliwości skorzystania z elektrycznego modelu ssaka.

Możliwość szybkiego odprowadzenia płynów i wydzielin to podstawowa zaleta ssaków ręcznych

Czym charakteryzują się jeszcze ssaki ręczne? Stosować je można w przypadku każdej osoby. Niezależnie czy z problemem przepływu powietrza zmagają się seniorzy, czy też dzieci. Wysokiej jakości sprzęt umożliwia szybkie i wydaje odsysanie wydzielin. Nasza propozycja umożliwia maksymalny przepływ powietrza sięgający 20 litrów na minutę. Jeśli szukasz zatem odpowiedniego urządzenia służącego do oczyszczania dróg oddechowych, już teraz zapoznaj się z asortymentem marki inSense.