Ssaki elektryczne Jest 2 produktów.

Ssaki elektryczne – specjalistyczny sprzęt do udrażniania dróg oddechowych

Ssaki elektryczne należą do grupy specjalistycznych sprzętów medycznych. Służą do pozbycia się wszelkich wydzielin – ropy lub śluzu. Są niezbędnym wyposażeniem placówek medycznych i karetek pogotowia. Wykorzystuje się je również w domowych warunkach. Elektryczne rodzaje ssaków to optymalne rozwiązania, gdy hospitalizowana osoba potrzebuje stałego odprowadzania płynów. Ich działanie wymaga oczywiście dostępu do źródła prądu. Można również zdecydować się na sprzęt akumulatorowy.

Ssaki elektryczne do zastosowania w każdych warunkach

W naszej ofercie przygotowaliśmy kompaktowe i wydajne ssaki elektryczne. Umożliwiają one swobodne odsysanie płynów ustrojowych i wydzielin zarówno w przypadku osób dorosłych, jak i mniejszych pacjentów. Kompaktowość urządzeń umożliwia swobodne przenoszenie sprzętu, a także ich zastosowanie w warunkach szpitalnych oraz domowych. Z kolei tworzywa, z których zostały wykonane obudowy, zapewniają dużą odporność na uszkodzenia i wysoką temperaturę.

Sprawdź ofertę ssaków elektrycznych renomowanych producentów sprzętu medycznego!

Skomplikowane operacje czy terapie pooperacyjne nie obędą się bez wysokiej jakości ssaków elektrycznych. Odpowiednią funkcjonalność może zapewnić sprzęt pochodzący od najlepszych firm. Tym właśnie kierowaliśmy się przygotowując asortyment. Znaleźć w nim można sprzęt cenionych producentów urządzeń medycznych – ArmoLine, Falem Nuova, inSense. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów