Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Ssaki medyczne Jest 9 produktów.

  Ssaki medyczne pomagają usuwać wydzieliny z dróg oddechowych

  Osoby z dolegliwościami górnych dróg oddechowych bardzo często borykają się z produkcją nadmiaru wydzieliny, którą trudno odkrztusić. W skrajnych przypadkach może ona prowadzić do zaburzenia oddychania i konieczne jest skorzystanie z ssaków medycznych. Współcześnie te urządzenia znajdują się w placówkach medycznych i mogą być dostępne także dla ludzi chorych również w domach. Postępująca miniaturyzacja jest ratunkiem dla osób przewlekle chorych. Wersje elektryczne i ręczne efektywnie odsysają wydzielinę z dróg oddechowych i pozwalają na oddech pełną piersią.

  Postaw na wydajne ssaki medyczne

  Chcemy, żeby każdy miał dostęp do profesjonalnego sprzętu, dlatego w tej kategorii zgromadziliśmy ssaki medyczne. Na rynku znajdują się dwie podstawowe odmiany, ręczna i elektryczna. Wszystkie cechują się wysoką wydajnością i łatwością obsługi. Korzystają z nich chirurdzy i osoby z problemami układu oddechowego. Szereg dostępnych na wyciągnięcie ręki akcesoriów pozwala na leczenie w domu. To ogromny komfort, dlatego postaw na profesjonalny sprzęt wysokiej jakości i popraw jakość oddychania.

  Podkategorie

  • Ssaki elektryczne

   Ssaki elektryczne – specjalistyczny sprzęt do udrażniania dróg oddechowych

   Ssaki elektryczne należą do grupy specjalistycznych sprzętów medycznych. Służą do pozbycia się wszelkich wydzielin – ropy lub śluzu. Są niezbędnym wyposażeniem placówek medycznych i karetek pogotowia. Wykorzystuje się je również w domowych warunkach. Elektryczne rodzaje ssaków to optymalne rozwiązania, gdy hospitalizowana osoba potrzebuje stałego odprowadzania płynów. Ich działanie wymaga oczywiście dostępu do źródła prądu. Można również zdecydować się na sprzęt akumulatorowy.

   Ssaki elektryczne do zastosowania w każdych warunkach

   W naszej ofercie przygotowaliśmy kompaktowe i wydajne ssaki elektryczne. Umożliwiają one swobodne odsysanie płynów ustrojowych i wydzielin zarówno w przypadku osób dorosłych, jak i mniejszych pacjentów. Kompaktowość urządzeń umożliwia swobodne przenoszenie sprzętu, a także ich zastosowanie w warunkach szpitalnych oraz domowych. Z kolei tworzywa, z których zostały wykonane obudowy, zapewniają dużą odporność na uszkodzenia i wysoką temperaturę.

   Sprawdź ofertę ssaków elektrycznych renomowanych producentów sprzętu medycznego!

   Skomplikowane operacje czy terapie pooperacyjne nie obędą się bez wysokiej jakości ssaków elektrycznych. Odpowiednią funkcjonalność może zapewnić sprzęt pochodzący od najlepszych firm. Tym właśnie kierowaliśmy się przygotowując asortyment. Znaleźć w nim można sprzęt cenionych producentów urządzeń medycznych – ArmoLine, Falem Nuova, inSense. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

  • Ssaki ręczne

   Ssaki ręczne – niezbędny sprzęt w walce z niedrożnościami dróg oddechowych

   Produkcja nadmiaru wydzieliny u osób zmagających się z dolegliwościami dróg oddechowych prowadzi do zaburzeń podstawowego procesu życiowego. Konieczna jest wówczas doraźna pomoc przy użyciu ssaków ręcznych. Ten niezwodny sprzęt medyczny umożliwia odciągnie wydzielin z jamy ustnej. Ręczne modele urządzeń przeznaczone są przede wszystkim do użytku w jednostkach ratunkowych i szpitalach.

   Kompaktowe i efektywne ssaki ręczne marki inSense

   W naszym sklepie znaleźć można sprzęt dostarczany przez renomowaną firmę inSense. Ssaki ręczne tego producenta cechuje zwarta konstrukcja. Szczególnie ważne jest zastosowanie zaworu jednokierunkowego. Dzięki niemu problemu nie stanowi dodatnie ciśnienie w układzie ssącym. Wpływa to na niezawodność sprzętu i bezpieczeństwo. Natomiast komfort użytkowania zapewnia prosta obsługa oraz łatwość transportu i przechowywania. To idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy nie ma możliwości skorzystania z elektrycznego modelu ssaka.

   Możliwość szybkiego odprowadzenia płynów i wydzielin to podstawowa zaleta ssaków ręcznych

   Czym charakteryzują się jeszcze ssaki ręczne? Stosować je można w przypadku każdej osoby. Niezależnie czy z problemem przepływu powietrza zmagają się seniorzy, czy też dzieci. Wysokiej jakości sprzęt umożliwia szybkie i wydaje odsysanie wydzielin. Nasza propozycja umożliwia maksymalny przepływ powietrza sięgający 20 litrów na minutę. Jeśli szukasz zatem odpowiedniego urządzenia służącego do oczyszczania dróg oddechowych, już teraz zapoznaj się z asortymentem marki inSense.

  • Akcesoria do ssaków

   Akcesoria do ssaków – niezbędne części umożliwiające ich działanie

   Akcesoria do ssaków umożliwiają odpowiednie działanie sprzętów do udrażniania dróg oddechowych. Do wymiennych elementów należą cewniki do odsysania, filtry antybakteryjne, zbiorniki i ich uchwyty. A także wiele innych części. Właściwy przebieg hospitalizacji osób wymagających doraźnej pomocy z zastosowaniem ssaków jest bardzo ważny. Dlatego też w naszej ofercie przegotowaliśmy wszystkie niezbędne akcesoria, które pochodzą od najbardziej uznanych producentów sprzętu medycznego.

   Niezbędne akcesoria do ssaków dostępne w naszej ofercie!

   W przypadku cewników do odsysania warto zwrócić uwagę przede wszystkim na szeroki zakres ich rozmiarów. Cechują się bardzo uniwersalną konstrukcją. Natomiast propozycja drenu do ssaków medycznych sprawdzi się do niemalże wszystkich sprzętów dostępnych na rynku. Polecamy też antybakteryjne filtry zapobiegające zakażeniom grzybicznym, wirusowym i bakteryjnym. Oferujemy oczywiście znacznie więcej akcesoriów. Dlatego też zachęcamy do sprawdzenia całego asortymentu.

   Akcesoria do ssaków do użycia w każdych warunkach

   Przygotowane w naszej ofercie akcesoria znajdują swoje zastosowanie m.in. podczas operacji i w terapii pooperacyjnej. Dzięki nim możliwe jest korzystanie ze specjalistycznego sprzętu medycznego. Zarówno w domowych warunkach, jak i placówkach medycznych. Zapoznaj się z propozycjami tej kategorii i nabądź niezbędne akcesoria do ssaków umożliwiające ich pracę!

  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów