Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Ssaki medyczne Jest 21 produktów.

  Ssaki medyczne pomagają usuwać wydzieliny z dróg oddechowych

  Osoby z dolegliwościami górnych dróg oddechowych bardzo często borykają się z produkcją nadmiaru wydzieliny, którą trudno odkrztusić. W skrajnych przypadkach może ona prowadzić do zaburzenia oddychania i konieczne jest skorzystanie z ssaków medycznych. Współcześnie te urządzenia znajd...

  Ssaki medyczne pomagają usuwać wydzieliny z dróg oddechowych

  Osoby z dolegliwościami górnych dróg oddechowych bardzo często borykają się z produkcją nadmiaru wydzieliny, którą trudno odkrztusić. W skrajnych przypadkach może ona prowadzić do zaburzenia oddychania i konieczne jest skorzystanie z ssaków medycznych. Współcześnie te urządzenia znajdują się w placówkach medycznych i mogą być dostępne także dla ludzi chorych również w domach. Postępująca miniaturyzacja jest ratunkiem dla osób przewlekle chorych. Wersje elektryczne i ręczne efektywnie odsysają wydzielinę z dróg oddechowych i pozwalają na oddech pełną piersią.

  Postaw na wydajne ssaki medyczne

  Chcemy, żeby każdy miał dostęp do profesjonalnego sprzętu, dlatego w tej kategorii zgromadziliśmy ssaki medyczne. Na rynku znajdują się dwie podstawowe odmiany, ręczna i elektryczna. Wszystkie cechują się wysoką wydajnością i łatwością obsługi. Korzystają z nich chirurdzy i osoby z problemami układu oddechowego. Szereg dostępnych na wyciągnięcie ręki akcesoriów pozwala na leczenie w domu. To ogromny komfort, dlatego postaw na profesjonalny sprzęt wysokiej jakości i popraw jakość oddychania.

  Więcej

  Podkategorie

  Pokazuje 1 - 9 z 21 elementów
  Pokazuje 1 - 9 z 21 elementów