Odstraszacze owadów Jest 2 produktów.

Odstraszacze owadów - skuteczne akcesoria do walki z komarami i kleszczami

Relaks na świeżym powietrzu należy do bardzo przyjemnych zajęć, jednak w okresie letnim komary i kleszcze mogą dawać się we znaki. Dlatego powstały odstraszacze owadów, które pomagają zniechęcać te małe stworzenia do kontaktu z człowiekiem. Jednocześnie gdy dojdzie już do ukąszenia opracowane akcesoria, szybko niwelują ich skutki. To bardzo ważne, ponieważ reakcje alergiczne i ryzyko zakażenia poważnymi chorobami mogą mieć bezpośredni wpływ na zagrożenie życia lub zdrowia. 

Zamów spraye i akcesoria odstraszające owady

Usuwanie kleszczy i walka z komarami to duże wyzwanie, jednak z akcesoriami odstraszającymi owady jest to łatwiejsze. Teraz w bezpieczny dla siebie i środowiska sposób możesz odsunąć od siebie ryzyko ukąszeń, reakcji alergicznych, a także wizyt u lekarza. Zdajemy sobie również sprawę, że bardzo poważną dolegliwością są wszy i gnidy, które mogą pojawić się we włosach lub sierści zwierząt, dlatego poza atomizerami na komary oferujemy specjalistyczne grzebienie do usuwania wszy i gnid.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • Cena: 29,90 zł Wysyłka: 24-48h Oczekiwanie na dostawę
  BESTSELLER

  Skuteczny i łatwy w użyciu przyrząd do usuwania kleszczy.

  Cena: 29,90 zł
  Kupuję
  Oczekiwanie na dostawę
 • Cena: 129,90 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie

  Grzebień ZAP X C200 stanowi niezastąpiony przyrząd do walki z tymi uciążliwymi pasożytami. ZAPX C200 pozwala dokładnie usunąć z włosów wszystkich nie proszonych gości. Jest to metoda całkiem bezbolesna i bardzo skuteczna.

  Cena: 129,90 zł
  Ilość: Kupuję
  W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów