Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Naturalne sole zdrowotne Jest 7 produktów.

  Naturalne sole zdrowotne do inhalacji i kąpieli wspomagają zdrowie!

  Dbanie o doskonałe samopoczucie może przybierać różne formy. Naturalne sole zdrowotne do inhalacji i kąpieli to propozycja dla wszystkich, którzy lubią zadbać o drogi oddechowe oraz wspierają całe ciało w dostarczaniu odpowiednich związków mineralnych. Regularna inhalacja nawil...

  Naturalne sole zdrowotne do inhalacji i kąpieli wspomagają zdrowie!

  Dbanie o doskonałe samopoczucie może przybierać różne formy. Naturalne sole zdrowotne do inhalacji i kąpieli to propozycja dla wszystkich, którzy lubią zadbać o drogi oddechowe oraz wspierają całe ciało w dostarczaniu odpowiednich związków mineralnych. Regularna inhalacja nawilża błonę śluzową gardła, a sole zdrowotne pobudzają krążenie i niwelują sztywność stawów. Dzięki temu sezon grypowy lub uczucie rozbicia po wymagającym dniu to już przeszłość!

  Naturalne sole zdrowotne na wyciągnięcie ręki!

  W leczeniu chorób układu oddechowego sprawdzają się naturalne sole zdrowotne. Najpopularniejsza jest sól fizjologiczna, która doskonale nadaje się do inhalacji. Wiele lat doświadczenia w branży medycznej pozwala nam wybrać najlepsze dostępne produkty na rynku i umieścić je w tej kategorii. W ten sposób dostarczamy klientom wysokiej jakości asortyment stworzony z bogactw natury. Dużą popularnością cieszy się Zabłocka Sól Uzdrowiskowa lub Zabłocka Mgiełka, które oczyszcza drogi oddechowe i powietrze.

  Więcej

  Podkategorie

  • Do inhalacji

   Naturalne sole zdrowotne do inhalacji.

  • Do kąpieli

   Naturalne sole zdrowotne do kąpieli to bogactwo pierwiastków i minerałów. Doskonale oczyszczając skórę. Działają kojąco i relaksująco.

  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów