Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Naturalne sole zdrowotne Jest 7 produktów.

  Naturalne sole zdrowotne do inhalacji i kąpieli wspomagają zdrowie!

  Dbanie o doskonałe samopoczucie może przybierać różne formy. Naturalne sole zdrowotne do inhalacji i kąpieli to propozycja dla wszystkich, którzy lubią zadbać o drogi oddechowe oraz wspierają całe ciało w dostarczaniu odpowiednich związków mineralnych. Regularna inhalacja nawilża błonę śluzową gardła, a sole zdrowotne pobudzają krążenie i niwelują sztywność stawów. Dzięki temu sezon grypowy lub uczucie rozbicia po wymagającym dniu to już przeszłość!

  Naturalne sole zdrowotne na wyciągnięcie ręki!

  W leczeniu chorób układu oddechowego sprawdzają się naturalne sole zdrowotne. Najpopularniejsza jest sól fizjologiczna, która doskonale nadaje się do inhalacji. Wiele lat doświadczenia w branży medycznej pozwala nam wybrać najlepsze dostępne produkty na rynku i umieścić je w tej kategorii. W ten sposób dostarczamy klientom wysokiej jakości asortyment stworzony z bogactw natury. Dużą popularnością cieszy się Zabłocka Sól Uzdrowiskowa lub Zabłocka Mgiełka, które oczyszcza drogi oddechowe i powietrze.

  Podkategorie

  • Do inhalacji

   Naturalne sole do inhalacji – odpowiednia profilaktyka dróg oddechowych i całego organizmu

   Medycyna naturalna wykorzystuje kilka prostych metod podczas leczenia wielu schorzeń. W przypadku problemów z drogami oddechowymi stosuje się naturalne sole zdrowotne do inhalacji. To doskonała profilaktyka schorzeń gardła, która umożliwia skuteczną walkę z zakażeniem bakteryjnym, wirusowym lub grzybiczym. Przeznaczona jest zarówno do leczenia uzdrowiskowego, jak i użycia w warunkach domowych.

   Sól fizjologiczna i mgiełka solankowa do inhalacji dróg oddechowych

   Do inhalacji wykorzystuje się przede wszystkim sól fizjologiczną. W naszej ofercie znaleźć można roztwory, które umożliwiają oczyszczanie i nawilżanie szczególnie wrażliwych miejsc. Należą do nich okolice oczu, a w przypadku noworodków lub dzieci  również błona śluzowa. Naturalność roztworów sprawia, że nie ma ryzyka powstawania podrażnień. Zabiegi inhalacyjne nie obędą się również bez Zabłockiej mgiełki solankowej. Minerały w postaci wapnia i magnezu działają przeciwzapalnie i przeciwalergiczne.

   Pozostałe właściwości soli zdrowotnych do inhalacji

   Chcesz zadbać o nawilżenie pomieszczeń, które kojąco wpłynie dla Twój organizm? Zabłocka solanka będzie zatem idealna. Jod unoszący się w mieszkaniu spowoduje m.in. rozrzedzenie wydzieliny błony śluzowej. Wystarczy, że zaaplikujesz ją do urządzenia rozpylającego. Zwarte minerały poprawiają także krążenie i przemianę materii. Zapoznaj się z pełną ofertą soli do kąpieli i skorzystaj z ich prozdrowotnych właściwości!

  • Do kąpieli

   Sole zdrowotne do kąpieli ukojeniem dla skóry i całego organizmu

   Odpowiedni detoks skóry podczas pielęgnacji ciała? Zapewniają go naturalne sole zdrowotne do kąpieli bogate w minerały i witaminy. A to tylko namiastka korzyści płynących z ich zastosowania. Znajdziesz w nich sprzymierzeńca podczas walki z szorstką i przesuszoną skórą. Ponadto wzmagają krążenie krwi, zaś zmęczone ciało zostaje w pełni odprężone.

   Sole termalne i uzdrowiskowe regenerują ciało i wspomagają leczenie

   Nasza oferta specyfików do kąpieli zawiera różnorodne rodzaje soli i solanek Zabłockich. Sól termalna nie tylko wzmacnia odporność organizmu. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na łuszczycę lub chcesz zadbać o dobry i sen i zniwelowanie poziomu stresu, będzie ona najlepszym rozwiązaniem. Natomiast sól uzdrowiskowa sprawdzi się, aby wspomóc leczenie neurologiczne lub reumatyczne. Zawarty w niej jod wpływa też korzystnie na spalanie tkanki tłuszczowej. To oczywiście nie wszystkie korzystne aspekty ich zastosowania.

   Sole i solanki do kąpieli posiadają wiele innych prozdrowotnych właściwości!

   Zmagasz się z chorobami dróg oddechowych? Kąpiel z zastosowaniem zdrowotnych soli do kąpieli chroni przed infekcjami gardła, oskrzeli i krtani. A to wszystko dzięki bogactwu jodu. Mnogość mikroelementów sprawia, że wspomagają także walkę z uporczywym cellulitem, a także przyspieszają proces gojenia się ran. Jeśli masz problem z rozstępami, nasza oferta również jest dla Ciebie. Skorzystaj z niej już teraz i zadbaj o Twój organizm!

  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów