Motoryzacja Jest 1 produkt.

Motoryzacja, czyli funkcjonalne akcesoria do motocykla i samochodu

Motoryzacja to zbiór wszystkich zagadnień związanych z samochodami i motocyklami. To bardzo szeroka branża, w której kluczowe znaczenie mają funkcjonalne akcesoria. Dbają one o bezpieczeństwo w podróży oraz podnoszą jej komfort. Wszystko zależy od tego, czego oczekują klienci. Jednocześnie w tej kategorii znajdują się również środki czystości do pielęgnacji karoserii lub części mechanicznych.

Kup akcesoria do samochodu i motocykla wysokiej jakości!

Podróżowanie samochodem i motocyklem to ogromna przyjemność. W czasie eskapady pomocne są funkcjonalne akcesoria, które ułatwiają zapakowanie wszystkich potrzebnych rzeczy. Dlatego plecaki na bak paliwa, uchwyt samochodowy do telefonu cieszą się dużą popularnością wśród kierowców jednośladów i samochodów. W związku z tym w kategorii motoryzacja znajdziesz asortyment odpowiedzialny za komfort, podnoszenie bezpieczeństwa i trwałość mechaniki.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 • Cena: 25,00 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
  BESTSELLER

  Spray silikonowy do części wykonanych z tworzyw sztucznych, gumy, metalu, tekstyliów itp. Zapobiega i usuwa odgłosy tarcia, odświeża kolory tworzyw sztucznych, zapobiega kruchości, sklejaniu się i przymarzaniu elementów gumowych. Chroni przed szkodami spowodowanymi przez wilgoć. Działa antystatycznie.

  Cena: 25,00 zł
  Ilość: Kupuję
  W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji