Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Inhalatory Jest 39 produktów.

  Podkategorie

  • Tłokowe

   Inhalator tłokowy – popularny i skuteczny

   Inhalatory tłokowe cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników. Wszystko dzięki charakteryzującej je uniwersalności. To z ich pomocą można zaaplikować wszystkie przeznaczone do inhalacji substancje. Należą do nich solanki, antybiotyki, mgiełki i inne leki możliwe do podawania drogą wziewną. Nie posiadają one żadnych ograniczeń wiekowych, więc korzystać z jednego urządzenia może każdy z domowników, pod warunkiem posiadania swojej własnej końcówki. 

   Poznaj niezawodny inhalator tłokowy! 

   Inhalator tłokowy inaczej znany jest pod nazwą inhalatora pneumatycznego bądź kompresorowego. Jego mechanizm składa się z elektrycznego kompresora i pojemniczka na lek, zwanego nebulizatorem. Całość połączona jest ze sobą przewodem z powietrza, po podłączeniu do prądu uruchamia mechanizm. Dostępne są przeróżne warianty dostępnych końcówek takich jak ustniki, maseczki czy nawet smoczki. W naszym katalogu posiadamy szeroki wybór inhalatorów tłokowych najlepszych producentów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą! 

  • Membranowe/Siateczkowe

   Inhalatory membranowe/siateczkowe – nowoczesne urządzenia dla całej rodziny

   Jeśli nie posiadasz w swoim domu inhalatora, pora to zmienić. Stosowany zgodnie z zaleceniami lekarza, pomoże Ci szybko wrócić do zdrowia. Inhalatory membranowe będą szczególnie przydatne chorym na astmę, zapalenie oskrzeli i wiele innych chorób układu oddechowego.

   Jak działają i dlaczego warto sięgać po inhalatory membranowe?

   Inhalator membranowy funkcjonuje również pod nazwą siateczkowy. Jest to małe urządzenie elektryczne, posiadające wibrującą membranę. To właśnie dzięki niej lek zostaje przepychany do siateczki i staje się aerozolem.

   Inhalatory membranowe działają na dwóch płaszczyznach. Pomagają w leczeniu schorzeń układu oddechowego, jak również można je stosować profilaktycznie. Wyróżniają się wysoką skutecznością działania. Co wyróżnia inhalator membranowy/siateczkowy?

   - najnowocześniejszy ze wszystkich dostępnych na rynku nebulizatorów,

   - dzięki niemu możesz przyjmować każdy rodzaj leku przeznaczony do nebulizacji,

   - cicha praca (bardzo przydatne podczas stosowania u małych dzieci),

   - wykorzystuje całą dawkę leku, umieszczoną wewnątrz.

   Nasza oferta

   Nasza oferta to inhalatory membranowe przeznaczone dla całych rodzin. Jedno urządzenie może służyć zarówno dorosłym, jak i dzieciom w każdym wieku. Wybieraj spośród znanych i sprawdzonych firm: Microlife, Tech Med, Citizen, czy Diagnostic. Wykonane z dbałością o każdy szczegół, wysokiej jakości, ciche i przenośne. Z pewnością znajdziesz inhalator dopasowany do swoich potrzeb.

  Pokazuje 10 - 18 z 39 elementów
  Pokazuje 10 - 18 z 39 elementów