Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Inhalatory Jest 171 produktów.

  Inhalatory - idealne urządzenia dla górnych dróg oddechowych

  Inhalatory powszechnie kojarzą się z urządzeniami medycznymi, które pomagają ludziom, którzy borykają się z chorobami górnych dróg oddechowych. Ich głównym zadaniem jest dostarczanie leków w formie areozoli, jednak pełnią one jeszcze jedną, bardzo ważną funkcję. Mogą służyć, jako narz...

  Inhalatory - idealne urządzenia dla górnych dróg oddechowych

  Inhalatory powszechnie kojarzą się z urządzeniami medycznymi, które pomagają ludziom, którzy borykają się z chorobami górnych dróg oddechowych. Ich głównym zadaniem jest dostarczanie leków w formie areozoli, jednak pełnią one jeszcze jedną, bardzo ważną funkcję. Mogą służyć, jako narzędzie w profilaktyce, ponieważ nawilżanie błony śluzowej u dzieci i dorosłych zmniejsza ryzyko zarażenia chorobami wirusowymi i bakteryjnymi.

  Zamów inhalatory tłokowe lub membranowe wysokiej jakości!

  Inhalatory to skomplikowane urządzenia, a każde z nich stworzono do nieco innych zadań. W trosce o Twój komfort oddajemy w Twoje ręce dwa najpopularniejsze modele inhalatorów. Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy wersje tłokowe i membranowe, a każdy oferowany tutaj produkt to starannie przemyślana decyzja, oparta przede wszystkim na wieloletnim doświadczeniu w sprzedaży. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i zamów inhalatory dla dzieci i dorosłych, z których korzystają ludzie na całym świecie!

  Więcej

  Podkategorie

  • Tłokowe

   Inhalator tłokowy – popularny i skuteczny

   Inhalatory tłokowe cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników. Wszystko dzięki charakteryzującej je uniwersalności. To z ich pomocą można zaaplikować wszystkie przeznaczone do inhalacji substancje. Należą do nich solanki, antybiotyki, mgiełki i inne leki możliwe do podawania drogą wziewną. Nie posiadają one żadnych ograniczeń wiekowych, więc korzystać z jednego urządzenia może każdy z domowników, pod warunkiem posiadania swojej własnej końcówki. 

   Poznaj niezawodny inhalator tłokowy! 

   Inhalator tłokowy inaczej znany jest pod nazwą inhalatora pneumatycznego bądź kompresorowego. Jego mechanizm składa się z elektrycznego kompresora i pojemniczka na lek, zwanego nebulizatorem. Całość połączona jest ze sobą przewodem z powietrza, po podłączeniu do prądu uruchamia mechanizm. Dostępne są przeróżne warianty dostępnych końcówek takich jak ustniki, maseczki czy nawet smoczki. W naszym katalogu posiadamy szeroki wybór inhalatorów tłokowych najlepszych producentów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą! 

  • Membranowe/Siateczkowe

   Inhalatory membranowe znanych firm: Microlife, Citizen, Diagnostic, Tech Med. Inhalatory dla dzieci, niemowląt i dorosłych

  Pokazuje 1 - 9 z 171 elementów
  Pokazuje 1 - 9 z 171 elementów