Irygatory W tej kategorii nie ma produktów.

Irygatory – skuteczne urządzenia do pielęgnacji zębów i dziąseł

Chcesz zadbać o higienę jamy ustnej? Zmagasz się z problemem krwawiących dziąseł? Irygator jest zatem czymś dla Ciebie. To niezwykle precyzyjne urządzenie, które umożliwia utrzymanie w czystości najbardziej niedostępnych miejsc pomiędzy zębami. Nie tylko uchronią przed próchnicą, ale też wyczyścisz dzięki nim aparat ortodontyczny. W związku z tym są świetną alternatywą lub uzupełnieniem dla nici dentystycznych.

Irygatory umożliwiają pracę w różnorodnych trybach!

Uporczywe resztki pokarmu nie będą stanowić problemu, sięgając po irygatory. Nasza propozycja od marki Vitammy umożliwia pracę w trzech trybach. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób o wrażliwych dziąsłach i uzębieniu. Osoby korzystające z urządzenia mogą swobodnie balansować poziomem mocy czyszczenia, a także wybrać opcję masowania dziąseł. Możliwość odpowiedniej pielęgnacji jamy ustnej dzięki różnorodnym sposobom działania daje również irygator firmy Panasonic.

Wymienne końcówki irygatorów gwarantem pełnej higieny

Biorąc pod uwagę wszelkie standardy higieniczne i decydując się na zakup urządzenia, warto mieć również pod ręką końcówki i dysze do irygatorów. Końcówki te wymagają cyklicznej wymiany. Urządzenia polecamy tym, którzy na co dzień noszą aparaty dentystyczne, koronki na zębach lub posiadającym ciasny zgrzyt. Oczywiście korzystać może z nich każdy, kto szczególnie ceni sobie kontrolę stanu jamy ustnej. Skorzystaj z naszej oferty i zadbaj o kondycję zębów i dziąseł!