Szczoteczki Jest 3 produktów.

Szczoteczki elektryczne – kompleksowa higiena jamy ustnej

Wysoka skuteczność podczas pielęgnacji jamy ustnej? Zapewnią ją szczoteczki elektryczne, a w szczególności modele soniczne. Ich stosowanie wpływa na kondycję dziąseł, a także chroni przed powstawaniem kamienia i innych problemów stomatologicznych. Efektów zdrowotnych dla Twoich zębów dzięki nim jest znacznie więcej niż w przypadku używania tradycyjnej szczoteczki.

Intuicyjne funkcje szczoteczek umożliwiają pełną pielęgnację zębów i dziąseł!

W asortymencie przeznaczonym do higieny jamy ustnej przygotowaliśmy przede wszystkim szczoteczki soniczne. Polecamy m.in. model Visiomed ProSonic Micro 2. Zaprojektowany został w sposób, który umożliwia pielęgnację szczególnie trudno dostępnych miejsc. Zaokrąglone włosie szczoteczki i specjalna powłoka nylonowa uchronią natomiast dziąsła przed skaleczeniem. Niezawodnym rozwiązaniem jest też White Way WW-Pulsar. Uwagę zwraca przede wszystkim wbudowany sygnał, który informuje o czyszczeniu konkretnych stref jamy ustnej. Warto również zaopatrzyć się w wymienne końcówki do poszczególnych modeli.

Niezawodne szczoteczki soniczne gwarantem zdrowych dziąseł i uzębienia

Stosowanie szczoteczek elektrycznych, a zwłaszcza tych, które umożliwiają czyszczenie soniczne to szereg wielu innych korzyści dla jamy ustnej. Ich użycie niweluje odsłanianie się korzeni zębów. Ograniczają również krwawienie dziąseł. Polecane są m.in. osobom noszącym aparaty ortodontyczne. Nie zwlekaj i już teraz zapoznaj się z ofertą szczoteczek!

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów