Higiena jamy ustnej Jest 3 produktów.

Higiena jamy ustnej z irygatorami i szczoteczkami to czysta przyjemność

Aktualnie higiena jamy ustnej to sama przyjemność, ponieważ nowoczesne szczoteczki do zębów, a także irygatory to bardzo wydajne akcesoria, które bez wysiłku czyszczą zabrudzenia i dbają o kondycje dziąseł niemal automatycznie. Dzięki temu piękny uśmiech jest na wyciągnięcie ręki. Wszystko za sprawą najnowszych osiągnięć techniki, które zastosowano między innymi w szczoteczkach sonicznych, gdzie mikrowibracje o wysokiej częstotliwości usuwają bezpiecznie płytkę nazębną.

Irygatory, szczoteczki do zębów i akcesoria dla lepszej higieny jamy ustnej!

Zdajemy sobie sprawę, że właściwa higiena jamy ustnej to podstawa zdrowia, dlatego w tej kategorii zgromadziliśmy starannie wyselekcjonowany asortyment, który polecają eksperci. Nowoczesne soniczne szczoteczki do zębów, wysokiej jakości końcówki, a także wydajne irygatory. To wszystko czeka na Ciebie i jest dostępne na wyciągnięcie ręki. Wystarczy zapoznać się z naszą pełną ofertą i złożyć zamówienie na profesjonalny asortyment do higieny jamy ustnej już dziś!

Podkategorie

 • Szczoteczki

  Szczoteczki elektryczne – kompleksowa higiena jamy ustnej

  Wysoka skuteczność podczas pielęgnacji jamy ustnej? Zapewnią ją szczoteczki elektryczne, a w szczególności modele soniczne. Ich stosowanie wpływa na kondycję dziąseł, a także chroni przed powstawaniem kamienia i innych problemów stomatologicznych. Efektów zdrowotnych dla Twoich zębów dzięki nim jest znacznie więcej niż w przypadku używania tradycyjnej szczoteczki.

  Intuicyjne funkcje szczoteczek umożliwiają pełną pielęgnację zębów i dziąseł!

  W asortymencie przeznaczonym do higieny jamy ustnej przygotowaliśmy przede wszystkim szczoteczki soniczne. Polecamy m.in. model Visiomed ProSonic Micro 2. Zaprojektowany został w sposób, który umożliwia pielęgnację szczególnie trudno dostępnych miejsc. Zaokrąglone włosie szczoteczki i specjalna powłoka nylonowa uchronią natomiast dziąsła przed skaleczeniem. Niezawodnym rozwiązaniem jest też White Way WW-Pulsar. Uwagę zwraca przede wszystkim wbudowany sygnał, który informuje o czyszczeniu konkretnych stref jamy ustnej. Warto również zaopatrzyć się w wymienne końcówki do poszczególnych modeli.

  Niezawodne szczoteczki soniczne gwarantem zdrowych dziąseł i uzębienia

  Stosowanie szczoteczek elektrycznych, a zwłaszcza tych, które umożliwiają czyszczenie soniczne to szereg wielu innych korzyści dla jamy ustnej. Ich użycie niweluje odsłanianie się korzeni zębów. Ograniczają również krwawienie dziąseł. Polecane są m.in. osobom noszącym aparaty ortodontyczne. Nie zwlekaj i już teraz zapoznaj się z ofertą szczoteczek!

 • Irygatory

  Irygatory – skuteczne urządzenia do pielęgnacji zębów i dziąseł

  Chcesz zadbać o higienę jamy ustnej? Zmagasz się z problemem krwawiących dziąseł? Irygator jest zatem czymś dla Ciebie. To niezwykle precyzyjne urządzenie, które umożliwia utrzymanie w czystości najbardziej niedostępnych miejsc pomiędzy zębami. Nie tylko uchronią przed próchnicą, ale też wyczyścisz dzięki nim aparat ortodontyczny. W związku z tym są świetną alternatywą lub uzupełnieniem dla nici dentystycznych.

  Irygatory umożliwiają pracę w różnorodnych trybach!

  Uporczywe resztki pokarmu nie będą stanowić problemu, sięgając po irygatory. Nasza propozycja od marki Vitammy umożliwia pracę w trzech trybach. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób o wrażliwych dziąsłach i uzębieniu. Osoby korzystające z urządzenia mogą swobodnie balansować poziomem mocy czyszczenia, a także wybrać opcję masowania dziąseł. Możliwość odpowiedniej pielęgnacji jamy ustnej dzięki różnorodnym sposobom działania daje również irygator firmy Panasonic.

  Wymienne końcówki irygatorów gwarantem pełnej higieny

  Biorąc pod uwagę wszelkie standardy higieniczne i decydując się na zakup urządzenia, warto mieć również pod ręką końcówki i dysze do irygatorów. Końcówki te wymagają cyklicznej wymiany. Urządzenia polecamy tym, którzy na co dzień noszą aparaty dentystyczne, koronki na zębach lub posiadającym ciasny zgrzyt. Oczywiście korzystać może z nich każdy, kto szczególnie ceni sobie kontrolę stanu jamy ustnej. Skorzystaj z naszej oferty i zadbaj o kondycję zębów i dziąseł!

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów