Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Higiena jamy ustnej Jest 13 produktów.

  Higiena jamy ustnej z irygatorami i szczoteczkami to czysta przyjemność

  Aktualnie higiena jamy ustnej to sama przyjemność, ponieważ nowoczesne szczoteczki do zębów, a także irygatory to bardzo wydajne akcesoria, które bez wysiłku czyszczą zabrudzenia i dbają o kondycje dziąseł niemal automatycznie. Dzięki temu piękny uśmiech jest na wyciągnięci...

  Higiena jamy ustnej z irygatorami i szczoteczkami to czysta przyjemność

  Aktualnie higiena jamy ustnej to sama przyjemność, ponieważ nowoczesne szczoteczki do zębów, a także irygatory to bardzo wydajne akcesoria, które bez wysiłku czyszczą zabrudzenia i dbają o kondycje dziąseł niemal automatycznie. Dzięki temu piękny uśmiech jest na wyciągnięcie ręki. Wszystko za sprawą najnowszych osiągnięć techniki, które zastosowano między innymi w szczoteczkach sonicznych, gdzie mikrowibracje o wysokiej częstotliwości usuwają bezpiecznie płytkę nazębną.

  Irygatory, szczoteczki do zębów i akcesoria dla lepszej higieny jamy ustnej!

  Zdajemy sobie sprawę, że właściwa higiena jamy ustnej to podstawa zdrowia, dlatego w tej kategorii zgromadziliśmy starannie wyselekcjonowany asortyment, który polecają eksperci. Nowoczesne soniczne szczoteczki do zębów, wysokiej jakości końcówki, a także wydajne irygatory. To wszystko czeka na Ciebie i jest dostępne na wyciągnięcie ręki. Wystarczy zapoznać się z naszą pełną ofertą i złożyć zamówienie na profesjonalny asortyment do higieny jamy ustnej już dziś!

  Więcej

  Podkategorie

  • Szczoteczki

   Szczoteczki elektryczne i wymienne końcówki do nich. 

  • Irygatory

   Irygatory do czyszczenia przestrzeni miedzy zębowych. Irygatory polecane są osobom z aparatem na zęby.

  Pokazuje 1 - 9 z 13 elementów
  Pokazuje 1 - 9 z 13 elementów