Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Nebulizatory Jest 18 produktów.

  Nebulizatory sercem każdego inhalatora

  Nebulizator to nieodzowna część każdego inhalatora/nebulizatora. Jest to niewielki pojemnik, w którym umieszcza się lek ulegający rozpyleniu. Działanie inhalatora byłoby bez niego zupełnie niemożliwe. Podobnie jak maski do inhalacji, czy ustniki, nebulizatory są częściami wymiennymi. Ich częsta eksploatacja sprawia, że warto zaopatrzyć się w dodatkowe, zamienne części. Wskazane jest, by zrobić to już w momencie zakupu nowego urządzenia.

  Dlaczego warto wymieniać nebulizatory i kiedy to robić?

  Każdy producent inhalatorów zamieszcza w swojej instrukcji informację odnośnie do wymiany nebulizatora. Jest to konieczne, ze względu na higienę oraz gwarancję poprawnego działania urządzenia. Optymalny czas na jego wymianę to okres 6-12 miesięcy. Jeśli nebulizator nie będzie wymieniany, ryzykujesz jego gorsze i wolniejsze działanie. W skrajnym przypadku może zużyć się na tyle, iż przestanie działać.

  Nasza oferta nebulizatorów

  W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się m.in. w nebulizatory kompatybilne z oferowanymi przez nas inhalatorami. Znajdziesz tu urządzenia firm: Medel, Microlife, Andy Flow, Rossmax i wielu innych. Jednym z naszych bestsellerów jest nebulizator uniwersalny, pasujący do większości inhalatorów dostępnych na rynku. W naszej ofercie znajdziesz również łączniki kątowe do nebulizatorów oraz rozpylacze. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą niezbędnych akcesoriów do inhalacji/nebulizacji. Znajdziesz w niej: maski, ustniki, filtry wymienne i wiele innych.

  Pokazuje 1 - 9 z 18 elementów
  Pokazuje 1 - 9 z 18 elementów