Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Ustniki do inhalacji  Jest 16 produktów.

  Ustniki do inhalacji

  Inhalacja jest bezpieczną i zarazem bardzo skuteczną metodą leczenia. Polega na podaniu płynnego leku w postaci aerozolu, który trafia bezpośrednio do układu oddechowego. Inhalacje stają się coraz bardziej popularną metodą leczenia i coraz częściej sięgamy po urządzenia do ich wykonywania. Wdychanie leku nie byłoby jednak możliwe, gdyby nie ustniki do inhalacji. Sposób wdychania aerozolu za pomocą ustnika zapewnia najmniejsze straty przyjmowanego leku.

  Ustnik czy maska?

  Mgiełka wytwarzana przez nebulizator może być wdychana zarówno przez maskę, jak i przez ustnik. Te pierwsze są szczególnie polecane przy inhalowaniu małych dzieci. Przy ich używaniu należy zwrócić uwagę na odpowiednie dopasowanie i przyleganie do twarzy, aby przyjąć lek w całości. Takiego problemu nie ma jednak z ustnikiem, który zapobiega utracie leku, gdyż mgiełka nie ucieka na boki. Pod tym względem ustniki do inhalacji mają przewagę nad maskami.

  Ustniki do inhalacji – nasza oferta

  W zakładce akcesoriów do inhalatorów znajdziesz bogatą ofertę ustników. Oferujemy części znanych firm, posiadających produkty tylko najwyższej jakości. Są to m.in.: Microlife, Soho, Rossmax, Philips, Medel i wiele innych.

  Jednym z bestsellerów dostępnych w naszej ofercie jest uniwersalny ustnik do inhalacji, kompatybilny z większością inhalatorów dostępnych na polskim rynku.

  Chcesz zaopatrzyć się w pozostałe części eksploatacyjne do swojego inhalatora? Wszystko, co jest Ci niezbędne, znajdziesz w naszym sklepie. Maski, nebulizatory, rozpylacze i wiele innych.

  Pokazuje 1 - 9 z 16 elementów
  Pokazuje 1 - 9 z 16 elementów