Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Termometry Jest 20 produktów.

  Podkategorie

  • Termometry bezdodykowe

   Nowoczesne termometry bezdotykowe (na podczerwień) do pomiaru temperatury ciała i przedmiotów. Termometry bezdotykowe są w 100% higieniczne,  dokonują pomiarów w ciągu kilku sekund i można je stosować w każdym wieku.

  • Termometry owulacyjne

   Termometry owulacyjne – nieoceniona metoda naturalnego planowania rodziny

   Chcesz określić dni płodne i niepłodne? Jako kobieta powinnaś skorzystać z termometrów owulacyjnych. Warto po nie sięgnąć w przypadku wydłużonego cyklu menstruacyjnego. Termometry pozwalają kontrolować zmiany hormonalne w organizmie kobiety na podstawie temperatury. Jej nieznaczny spadek następuje przed okresem owulacji, zaś wzrost oznacza jego zakończenie.

   Dokładne pomiary możliwe przy użyciu wysokiej jakości termometrów owulacyjnych

   Mając na uwadze naturalne metody rozpoznawania płodności, przygotowaliśmy w naszej ofercie termometry owulacyjne. Microlife MT16C2 umożliwia dokładny pomiar temperatury z dokładnością do 0,01°C. Wygodne odczytywanie wyników jest możliwe dzięki czterocyfrowemu wyświetlaczowi LCD. Duży komfort obsługi zapewnia również funkcja zapisu i odczytu ostatniego pomiaru. Tak samo, jak możliwość automatycznego wyłączenia urządzenia. Natomiast sygnał dźwiękowy poinformuje o zakończeniu pomiaru. Już teraz sprawdź nasze propozycje, które umożliwią swobodną kontrolę temperatury w cyklu miesiączkowym.

   Pamiętaj o odpowiednim stosowaniu termometrów owulacyjnych!

   Jeśli szukasz odpowiedniej metody naturalnego planowania rodziny, termometry owulacyjne są właśnie dla Ciebie. Aby kontrola była skuteczna, należy pamiętać o ich odpowiednim użytkowaniu. Pomiarów temperatury dokonuje się pod językiem lub w pochwie. Jeśli zdecydujesz się na konkretną metodę, trzymaj się jej do samego końca. Kontrolę należy przeprowadzać o stałej porze dnia np. tuż po przebudzeniu.  • Termometry elektroniczne

   Termometry elektryczne – niezbędne przyrządy do kontroli temperatury

   Przyrządy służące do pomiaru temperatury ciała, płynów lub otoczenia to niezbędniki każdej apteczki. Do najpopularniejszych należą do termometry elektryczne. Profilaktyka infekcji nie może obejść się bez nich. Chcąc zadbać o dokładne pomiary w jak najkrótszym czasie, warto zwrócić uwagę na termometry korzystających z najnowszych technologii. Dzięki nim skutecznie zdiagnozujesz rozwijającą się chorobę już na samym początku. To szczególnie ważne zwłaszcza przypadku zdrowia dzieci.

   Różne sposoby pomiaru dzięki profesjonalnym termometrom elektrycznym!

   Przygotowane w naszej ofercie termometry elektryczne umożliwiają pomiary na kilka różnych sposobów. Model HM-368 firmy Intec korzysta z podczerwieni, która umożliwia uzyskanie wyniku do jednej sekundy poprzez przyłożenie go do czoła. Natomiast termometr Rossmax TG380 można użyć doustnie, doodbytnicze lub pod pachą. Czas sprawdzenia temperatury zależy od wybranej metody. Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo noworodków, warto sięgnąć po termometr douszny Chicco Comfort Quick. Pomiar jest możliwy dzięki niezwykle małej sondzie. Zachęcamy również do sprawdzenia pozostałych propozycji.

   Termometry elektryczne – wytrzymały sprzęt z możliwością zapisu pomiarów

   Termometry elektryczne to niezwykle sprawne i wygodne w użyciu modele. Większość z nich ma możliwość zapisu ostatnich pomiarów. Są w pełni bezpieczne w przeciwieństwie do popularnych swego czasu termometrów rtęciowych. Cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia. Jeśli chcesz zatem wyposażyć swoją apteczkę w nowoczesny sprzęt do pomiaru temperatury już teraz zapoznaj się z naszą ofertą!

  Pokazuje 10 - 18 z 20 elementów
  Pokazuje 10 - 18 z 20 elementów