Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Termometry Jest 17 produktów.

  Pomiar temperatury to ważna sprawa w przebiegu choroby. Warto mieć zaufanie do sprzętu, który kupiliśmy, dlatego oferujemy termometry najwyższej jakości.  

  Podkategorie

  • Termometry bezdodykowe

   Nowoczesne termometry bezdotykowe (na podczerwień) do pomiaru temperatury ciała i przedmiotów. Termometry bezdotykowe są w 100% higieniczne,  dokonują pomiarów w ciągu kilku sekund i można je stosować w każdym wieku.

  • Termometry owulacyjne

   Termometr owulacyjny jest niezbędny dla kobiet, które chcą stosować naturalne metody antykoncepcji. Termometry owulacyjne znanych marek: Microlife, Kardioline.

  Pokazuje 1 - 9 z 17 elementów
  • Cena: 24,50 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
   BESTSELLER

   Termometr elektroniczny Rossmax TG380 z elastyczną końcówką przeznaczony do regularnych pomiarów temperatury ludzkiego ciała. W ciągu 10 sekund precyzyjnie sprawdzi temperaturę, powiadomi alarmem o gorączce oraz wyłączy się automatycznie.

   Cena: 24,50 zł
   Ilość: Kupuję
   W magazynie
  • Cena: 23,90 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
   BESTSELLER

   Prosty w użyciu i kompaktowy termometr elektroniczny Rossmax TG100. Urządzenie dokonuje dokładnego pomiaru temperatury ciała, automatycznie zapamiętuje i odtwarza ostatni wynik oraz informuje nas o zakończeniu pomiaru. Do termometru dołączone jest praktyczne plastikowe etui do przechowywania urządzenia.

   Cena: 23,90 zł
   Ilość: Kupuję
   W magazynie
  • Cena: 35,00 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
   BESTSELLER

   Termometr owulacyjny Kardioline KL60 dokonuje pomiaru temperatury z dokładnością do 0,01 °C , zapamiętuje i odtwarza ostatni wynik oraz informuje nas o zakończeniu pomiaru. Dla komfortu użytkowania termometr Kardiolne KL60 został wyposażony w przyjemną w dotyku i elastyczną końcówkę. Do wytworzenia termometru użyto wysokiej jakości materiałów, które spasowano bardzo dokładnie

   Cena: 35,00 zł
   Ilość: Kupuję
   W magazynie
  • Cena: 59,00 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
   BESTSELLER

   Klasyczny termometr, bezrtęciowy do mierzenia temperatury ciała. W zestawie etui z efektem lupy ułatwiającym odczyt temperatury.

   Cena: 59,00 zł
   Ilość: Kupuję
   W magazynie
  • Cena: 39,90 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
   BESTSELLER PROMOCJA

   Elektroniczny termometr owulacyjny Microlife MT 16C2 dokonuje pomiaru temperatury z dużą dokładnością do 0,01 °C, automatycznie zapamiętuje i odtwarza ostatni wynik oraz poprzez sygnał dźwiękowy informuje nas o zakończeniu pomiaru. Do wytworzenia modelu termometru MT 16C2 użyto wysokiej jakości materiałów, które spasowano bardzo dokładnie.

   Cena: 39,90 zł
   Ilość: Kupuję
   W magazynie
  • Cena: 98,00 zł Wysyłka: 24-48h Oczekiwanie na dostawę

   Termometr znanej japońskiej marki 'CITIZEN' cechujący się niezawodnością i dokładnością pomiaru. Antybakteryjna powłoka pozwala na pomiar bez użycia dodatkowych nasadek ochronnych na czujnik. Dużą zaletą urządzenia jest szybki pomiar temperatury wynoszący max 3 sek.

   Cena: 98,00 zł
   Kupuję
   Oczekiwanie na dostawę
  • Cena: 299,00 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
   BESTSELLER

   Urządzenie do bezdotykowego pomiaru temperatury. Zaawansowana technologia wykorzystująca podczerwień do pomiaru temperatury zapewnia bezpieczne, dokładne, rzetelne i higieniczne odczyty pomiaru temperatury czoła, jak i również temperatury otoczenia. 

   Cena: 299,00 zł
   Ilość: Kupuję
   W magazynie
  • Cena: 108,00 zł Wysyłka: 24-48h Oczekiwanie na dostawę

   Termometr dotykowy do czoła Chicco EASY TOUCH. Pomiar w 5 sek.

   Cena: 108,00 zł
   Kupuję
   Oczekiwanie na dostawę
  • Cena: 220,00 zł Wysyłka: 24-48h Oczekiwanie na dostawę
   BESTSELLER

   Thermofocus model 0700A2 jest bezkontaktowym termometrem włoskiej firmy Tecnimed. Przeznaczony do profesjonalnego użytku medycznego bądź dla prywatnych użytkowników, którzy wymagają maksymalnej dokładności pomiarów.

   Cena: 220,00 zł
   Kupuję
   Oczekiwanie na dostawę
  Pokazuje 1 - 9 z 17 elementów