Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Termometry Jest 18 produktów.

  Termometry - nowoczesne urządzenia do pomiaru temperatury!

  Współczesne termometry to nowoczesne urządzenia do pomiaru temperatury, które wyposażone są także w dodatkowe funkcje. Teraz możesz z łatwością oszacować swój trend temperaturowy lub wykonać dokładny pomiar temperatury ciała i cieczy. Wszystko za sprawą modeli bezdotykowych, które wznio...

  Termometry - nowoczesne urządzenia do pomiaru temperatury!

  Współczesne termometry to nowoczesne urządzenia do pomiaru temperatury, które wyposażone są także w dodatkowe funkcje. Teraz możesz z łatwością oszacować swój trend temperaturowy lub wykonać dokładny pomiar temperatury ciała i cieczy. Wszystko za sprawą modeli bezdotykowych, które wzniosły diagnostykę na wyższy poziom. Poza tym do dyspozycji nadal są termometry elektroniczne o klasycznym kształcie i te przydatne w czasie owulacji. Aktualnie wiarygodne i dokładne pomiary są dostępne dla wszystkich!

  Kup termometry renomowanych producentów!

  Podczas tworzenia wszystkich kategorii stawiamy przede wszystkim na komfort naszych klientów, dlatego oferujemy tylko akcesoria łatwe w obsłudze i wykonane ze światowej klasy materiałów. Dlatego wszystkie termometry dostępne w jednym miejscu pochodzą wprost od renomowanych producentów. Marki takie jak Kardioline i Microlife udostępniły specjalnie dla Ciebie wszystkie swoje najlepsze produkty. Od teraz możesz mieć termometry bezdotykowe, owulacyjne i elektroniczne w bardzo atrakcyjnych cenach!

  Więcej

  Podkategorie

  • Termometry bezdodykowe

   Nowoczesne termometry bezdotykowe (na podczerwień) do pomiaru temperatury ciała i przedmiotów. Termometry bezdotykowe są w 100% higieniczne,  dokonują pomiarów w ciągu kilku sekund i można je stosować w każdym wieku.

  • Termometry owulacyjne

   Termometr owulacyjny jest niezbędny dla kobiet, które chcą stosować naturalne metody antykoncepcji. Można nimi też mierzyć temperaturę normalnie a podany wynik będzie bardzo dokładny.

  • Termometry elektroniczne

   Termometry elektroniczne potrafią mierzyć temperaturę bardzo szybko nawet w 1 sekundę, wymagają jednak kontaktu z ciałem.

  Pokazuje 1 - 9 z 18 elementów
  Pokazuje 1 - 9 z 18 elementów