Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Termometry Jest 22 produktów.

  Termometry - nowoczesne urządzenia do pomiaru temperatury!

  Współczesne termometry to nowoczesne urządzenia do pomiaru temperatury, które wyposażone są także w dodatkowe funkcje. Teraz możesz z łatwością oszacować swój trend temperaturowy lub wykonać dokładny pomiar temperatury ciała i cieczy. Wszystko za sprawą modeli bezdotykowych, które wzniosły diagnostykę na wyższy poziom. Poza tym do dyspozycji nadal są termometry elektroniczne o klasycznym kształcie i te przydatne w czasie owulacji. Aktualnie wiarygodne i dokładne pomiary są dostępne dla wszystkich!

  Kup termometry renomowanych producentów!

  Podczas tworzenia wszystkich kategorii stawiamy przede wszystkim na komfort naszych klientów, dlatego oferujemy tylko akcesoria łatwe w obsłudze i wykonane ze światowej klasy materiałów. Dlatego wszystkie termometry dostępne w jednym miejscu pochodzą wprost od renomowanych producentów. Marki takie jak Kardioline i Microlife udostępniły specjalnie dla Ciebie wszystkie swoje najlepsze produkty. Od teraz możesz mieć termometry bezdotykowe, owulacyjne i elektroniczne w bardzo atrakcyjnych cenach!

  Podkategorie

  • Termometry bezdodykowe

   Nowoczesne termometry bezdotykowe (na podczerwień) do pomiaru temperatury ciała i przedmiotów. Termometry bezdotykowe są w 100% higieniczne,  dokonują pomiarów w ciągu kilku sekund i można je stosować w każdym wieku.

  • Termometry owulacyjne

   Termometry owulacyjne – nieoceniona metoda naturalnego planowania rodziny

   Chcesz określić dni płodne i niepłodne? Jako kobieta powinnaś skorzystać z termometrów owulacyjnych. Warto po nie sięgnąć w przypadku wydłużonego cyklu menstruacyjnego. Termometry pozwalają kontrolować zmiany hormonalne w organizmie kobiety na podstawie temperatury. Jej nieznaczny spadek następuje przed okresem owulacji, zaś wzrost oznacza jego zakończenie.

   Dokładne pomiary możliwe przy użyciu wysokiej jakości termometrów owulacyjnych

   Mając na uwadze naturalne metody rozpoznawania płodności, przygotowaliśmy w naszej ofercie termometry owulacyjne. Microlife MT16C2 umożliwia dokładny pomiar temperatury z dokładnością do 0,01°C. Wygodne odczytywanie wyników jest możliwe dzięki czterocyfrowemu wyświetlaczowi LCD. Duży komfort obsługi zapewnia również funkcja zapisu i odczytu ostatniego pomiaru. Tak samo, jak możliwość automatycznego wyłączenia urządzenia. Natomiast sygnał dźwiękowy poinformuje o zakończeniu pomiaru. Już teraz sprawdź nasze propozycje, które umożliwią swobodną kontrolę temperatury w cyklu miesiączkowym.

   Pamiętaj o odpowiednim stosowaniu termometrów owulacyjnych!

   Jeśli szukasz odpowiedniej metody naturalnego planowania rodziny, termometry owulacyjne są właśnie dla Ciebie. Aby kontrola była skuteczna, należy pamiętać o ich odpowiednim użytkowaniu. Pomiarów temperatury dokonuje się pod językiem lub w pochwie. Jeśli zdecydujesz się na konkretną metodę, trzymaj się jej do samego końca. Kontrolę należy przeprowadzać o stałej porze dnia np. tuż po przebudzeniu.  • Termometry elektroniczne

   Termometry elektryczne – niezbędne przyrządy do kontroli temperatury

   Przyrządy służące do pomiaru temperatury ciała, płynów lub otoczenia to niezbędniki każdej apteczki. Do najpopularniejszych należą do termometry elektryczne. Profilaktyka infekcji nie może obejść się bez nich. Chcąc zadbać o dokładne pomiary w jak najkrótszym czasie, warto zwrócić uwagę na termometry korzystających z najnowszych technologii. Dzięki nim skutecznie zdiagnozujesz rozwijającą się chorobę już na samym początku. To szczególnie ważne zwłaszcza przypadku zdrowia dzieci.

   Różne sposoby pomiaru dzięki profesjonalnym termometrom elektrycznym!

   Przygotowane w naszej ofercie termometry elektryczne umożliwiają pomiary na kilka różnych sposobów. Model HM-368 firmy Intec korzysta z podczerwieni, która umożliwia uzyskanie wyniku do jednej sekundy poprzez przyłożenie go do czoła. Natomiast termometr Rossmax TG380 można użyć doustnie, doodbytnicze lub pod pachą. Czas sprawdzenia temperatury zależy od wybranej metody. Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo noworodków, warto sięgnąć po termometr douszny Chicco Comfort Quick. Pomiar jest możliwy dzięki niezwykle małej sondzie. Zachęcamy również do sprawdzenia pozostałych propozycji.

   Termometry elektryczne – wytrzymały sprzęt z możliwością zapisu pomiarów

   Termometry elektryczne to niezwykle sprawne i wygodne w użyciu modele. Większość z nich ma możliwość zapisu ostatnich pomiarów. Są w pełni bezpieczne w przeciwieństwie do popularnych swego czasu termometrów rtęciowych. Cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia. Jeśli chcesz zatem wyposażyć swoją apteczkę w nowoczesny sprzęt do pomiaru temperatury już teraz zapoznaj się z naszą ofertą!

  Pokazuje 1 - 9 z 22 elementów
  • Cena: 19,50 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
   BESTSELLER

   Termometr elektroniczny Rossmax TG380 z elastyczną końcówką. 

   Cena: 19,50 zł
   Ilość: Kupuję
   W magazynie
  • Cena: 27,90 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
   BESTSELLER

   Klasyczny termometr, bezrtęciowy do mierzenia temperatury ciała. W zestawie etui z efektem lupy ułatwiającym odczyt temperatury.

   Cena: 27,90 zł
   Ilość: Kupuję
   W magazynie
  • Cena: 29,90 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
   BESTSELLER PROMOCJA

   Elektroniczny termometr owulacyjny Microlife MT 16C2 dokonuje pomiaru temperatury z dużą dokładnością do 0,01 °C, automatycznie zapamiętuje i odtwarza ostatni wynik oraz poprzez sygnał dźwiękowy informuje nas o zakończeniu pomiaru. Do wytworzenia modelu termometru MT 16C2 użyto wysokiej jakości materiałów, które spasowano bardzo dokładnie.

   Cena: 29,90 zł
   Ilość: Kupuję
   W magazynie
  • Cena: 106,90 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
   BESTSELLER

   Bezdotykowy termometr na podczerwień Diagnostic NC100z pomiarem poniżej 1s, oraz z podświetlanym wyświetlaczem. Termometr bezdotykowy NC300 charakteryzuje dokładny i wiarygodny pomiar w bardzo krótkim czasie - tylko 1sek. Jest to wielką zaletą w przypadku wykonywania pomiarów niemowlakom i małym dzieciom.

   Cena: 106,90 zł
   Ilość: Kupuję
   W magazynie
  • Cena: 125,99 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
   BESTSELLER

   Termometr Microlife NC150 bezkontaktowy łatwy i szybki w obsłudze świetnie sprawdza się w warunkach domowych. Najlepiej sprzedający się termometr na podczerwień w ostatnim czasie.

   Cena: 125,99 zł
   Ilość: Kupuję
   W magazynie
  • Cena: 157,50 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
   BESTSELLER

   Bezdotykowy termometr Rossmax HC700 z detektorem na podczerwień oraz układem optycznym "telephoto" umożliwiającym dokładny pomiar temperatury ciała dzieci i dorosłych w czasie 1 sekundy.

   Cena: 157,50 zł
   Ilość: Kupuję
   W magazynie
  • Cena: 110,99 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
   BESTSELLER

   Termometr Microlife NC200 wykorzystujący najnowsze technologie firmy z funkcją automatycznego pomiaru z kontrolą odległości i ulepszonym czujnikiem podczerwieni. gwarancja 5 lat.

   Cena: 110,99 zł
   Ilość: Kupuję
   W magazynie
  • Cena: 114,95 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
   BESTSELLER

   Pierwszy na świecie termometr z projektorem temperatury. Dla użytkowników, którzy wymagają maksymalnej dokładności pomiarów.

   Cena: 114,95 zł
   Ilość: Kupuję
   W magazynie
  • Cena: 640,00 zł Wysyłka: 24-48h W magazynie
   BESTSELLER PROMOCJA

   Visiofocus PRO jest wzbogaconą, rozbudowaną wersją termometru Visiofocus 06400. Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie termometr, przeznaczony do użytku prywatnego bądź lekarskiego.

   Cena: 640,00 zł
   Ilość: Kupuję
   W magazynie
  Pokazuje 1 - 9 z 22 elementów