Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Ciśnieniomierze Jest 63 produktów.

  Podkategorie

  • Naramienne

   Zapewniamy pełny serwis i opiekę nad sprzedawanym przez nas sprzętem medycznym. Jesteśmy autoryzowanym serwisem wiodących producentów sprzętu medycznego. Dzięki temu mają Państwo pewność, że ciśnieniomierze oraz inne produkty medyczne zakupione w naszym sklepie pochodzą zawsze z pewnego źródła, mają odpowiednie atesty i 100% gwarancję producenta.

  • Nadgarstkowe

   Zapewniamy pełny serwis i opiekę nad sprzedawanym przez nas sprzętem medycznym. Jesteśmy autoryzowanym serwisem wiodących producentów sprzętu medycznego. Dzięki temu mają Państwo pewność, że produkty medyczne zakupione w naszym sklepie pochodzą zawsze z pewnego źródła, mają odpowiednie atesty i 100% gwarancję producenta.

  • Akcesoria do...

   Akcesoria do ciśnieniomierzy – wymienne elementy umożliwiające kontrolę ciśnienia

   Akcesoria do ciśnieniomierzy to zestaw niezbędnych wymiennych elementów umożliwiających właściwą pracę sprzętów. Dostosowane są do różnych rodzajów urządzeń przeznaczonych do kontroli ciśnienia krwi. Wśród zapasowych i dodatkowych elementów znaleźć można również uniwersalne rozwiązania, które pasują do każdego rodzaju ciśnieniomierza. Należą do nich m.in. mankiety, gruszki lub kable USB.

   Akcesoria do ciśnieniomierzy – bogaty asortyment wymiennych części

   Szukasz wymiennych akcesoriów do ciśnieniomierzy? W takim razie zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. W tej kategorii znajdziesz m.in. wysokiej jakości mankiety pasujące do wszystkich modeli, których gruszki są zintegrowane z zegarami. Polecamy również zasilacze do ciśnieniomierzy. Sprawdzą się idealnie przy częstym użytkowaniu sprzętów do pomiaru ciśnienia krwi. A to nie wszystkie nasze propozycje, które mamy dla Ciebie!

   Pozostałe akcesoria do ciśnieniomierzy z naszej oferty

   Co ponadto mamy do zaoferowania wśród akcesoriów do ciśnieniomierzy? Kable USB mogą stać się niezwykle użyteczne, gdy zechcesz zapisać pomiary na laptopie lub komputerze. Proponujemy również zestaw do ciśnieniomierza półautomatycznego zawierający uniwersalną pompkę z zaworkiem. Przeznaczony jest do zastosowania w urządzeniach marki Omron. Decydując się na zakup ciśnieniomierza, warto brać pod uwagę dostępność wymiennych akcesoriów. A te znajdziesz właśnie u nas! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

  • Mechaniczne

   Ciśnieniomierze mechaniczne – zadbaj o profilaktykę nadciśnienia tętniczego!

   Pomiar ciśnienia krwi jest możliwy dzięki ciśnieniomierzom mechanicznym. Kontrola jest szczególnie ważna w przypadku osób, które zmagają się z chorobami układu krążenia. Niestety nie każdy ma świadomość, jak ważna jest odpowiednia profilaktyka. Warto z nich również korzystać w momencie gorszego samopoczucia. Sprzęt przeznaczony jest do swobodnego użytkowania w domu oraz przez służby medyczne.

   Właściwą skuteczność pomiarów gwarantują ciśnieniomierze mechaniczne renomowanych firm medycznych

   W naszej ofercie nie mogło zabraknąć ciśnieniomierzy mechanicznych. Manualne urządzenia marki Microlife gwarantują dużą prostotę obsługi dzięki czytelnym manometrom. To gwarant wysokiej jakości i wydajności. Do zestawu dołączone są wszystkie niezbędne akcesoria. Z kolei Diagnostic DA201 firmy Diagnosis wyróżnia się możliwością samodzielnej kalibracji ciśnieniomierza. Dzięki temu uzyskujesz stuprocentową pewność prawidłowego wykonania pomiaru ciśnienia. Dedykowany jest przede wszystkim dla służby zdrowia, ale i nie tylko. 

   Mechaniczne ciśnieniomierze umożliwiają pomiar w warunkach domowych

   Co jeszcze wyróżnia ciśnieniomierze mechaniczne? Przede wszystkim niewielki rozmiar i waga. Wykorzystują stetoskopy, dzięki którym podczas badań możliwe jest wykorzystanie metody osłuchowej. Zintegrowane ze specjalnymi mankietami umożliwiają samodzielny pomiar w warunkach domowych. Już teraz zapoznaj się z ofertą i zadbaj o regularną i samodzielną kontrolę poziomu ciśnienia krwi!

  Pokazuje 19 - 27 z 63 elementów
  Pokazuje 19 - 27 z 63 elementów