Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Ciśnieniomierze Jest 70 produktów.

  Ciśnieniomierze - dokładność pomiaru ciśnienia krwi dostępna dla wszystkich

  Obecnie dokładne badanie ciśnienia tętniczego można wykonać bez wychodzenia z domu. Wystarczy kupić profesjonalne ciśnieniomierze naramienne lub nadgarstkowe, które są prostymi w obsłudze urządzeniami. Jeśli potrzebujesz regularnie kontrolować poziom swojego ciśnienia, ...

  Ciśnieniomierze - dokładność pomiaru ciśnienia krwi dostępna dla wszystkich

  Obecnie dokładne badanie ciśnienia tętniczego można wykonać bez wychodzenia z domu. Wystarczy kupić profesjonalne ciśnieniomierze naramienne lub nadgarstkowe, które są prostymi w obsłudze urządzeniami. Jeśli potrzebujesz regularnie kontrolować poziom swojego ciśnienia, to najnowsze modele oferowane przez firmy specjalizujące się w produkcji sprzętu medycznego są dla Ciebie! Dodatkowo dla systemu ochrony zdrowia dostępne są ciśnieniomierze mechaniczne, które oferują najwyższą precyzję pomiarów.

  Zamów ciśnieniomierze wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie!

  Zdrowie i życie są wartościami bezcennymi, dlatego sprzęt medyczny, który pomaga zadbać o to, co najcenniejsze musi być najwyższej jakości. Dlatego w tej kategorii zgromadziliśmy ciśnieniomierze od cenionych na rynku producentów. Znajdziesz tutaj modele nadgarstkowe i naramienne, które działają automatycznie. W ten sposób samodzielnie możesz wykonać dokładny pomiar ciśnienia. Zdajemy sobie sprawę, że sprzęt medyczny jest drogi, w związku z tym wynegocjowaliśmy z producentami atrakcyjne ceny ciśnieniomierzy. Teraz możesz mieć w swoim domu lub gabinecie akcesoria światowej klasy w cenie, która jest pozytywnym zaskoczeniem!

  Więcej

  Podkategorie

  • Naramienne

   Zapewniamy pełny serwis i opiekę nad sprzedawanym przez nas sprzętem medycznym. Jesteśmy autoryzowanym serwisem wiodących producentów sprzętu medycznego. Dzięki temu mają Państwo pewność, że ciśnieniomierze oraz inne produkty medyczne zakupione w naszym sklepie pochodzą zawsze z pewnego źródła, mają odpowiednie atesty i 100% gwarancję producenta.

  • Nadgarstkowe

   Zapewniamy pełny serwis i opiekę nad sprzedawanym przez nas sprzętem medycznym. Jesteśmy autoryzowanym serwisem wiodących producentów sprzętu medycznego. Dzięki temu mają Państwo pewność, że produkty medyczne zakupione w naszym sklepie pochodzą zawsze z pewnego źródła, mają odpowiednie atesty i 100% gwarancję producenta.

  • Akcesoria do...

   Akcesoria do ciśnieniomierzy: części zapasowe oraz dodatkowe elementy wyposażenia aparatów do mierzenia ciśnienia tętniczego krwi. Mankiety i rękawy dla dzieci i dorosłych, zasilacze, kable USB.

  • Mechaniczne

   Bardzo dokładne urządzenia do pomiaru ciśnienia.

  Pokazuje 1 - 9 z 70 elementów
  Pokazuje 1 - 9 z 70 elementów