Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Ciśnieniomierze Jest 71 produktów.

  Ciśnieniomierze  nadgarstkowe i naramienne umożliwiają samodzielny pomiar ciśnienia tętniczego krwi. Oferowane w naszym sklepie ciśnieniomierze cechuje prosta obsługi i wysoka wiarygodność wyników.

  Podkategorie

  • Naramienne

   Zapewniamy pełny serwis i opiekę nad sprzedawanym przez nas sprzętem medycznym. Jesteśmy autoryzowanym serwisem wiodących producentów sprzętu medycznego. Dzięki temu mają Państwo pewność, że ciśnieniomierze oraz inne produkty medyczne zakupione w naszym sklepie pochodzą zawsze z pewnego źródła, mają odpowiednie atesty i 100% gwarancję producenta.

  • Nadgarstkowe

   Zapewniamy pełny serwis i opiekę nad sprzedawanym przez nas sprzętem medycznym. Jesteśmy autoryzowanym serwisem wiodących producentów sprzętu medycznego. Dzięki temu mają Państwo pewność, że produkty medyczne zakupione w naszym sklepie pochodzą zawsze z pewnego źródła, mają odpowiednie atesty i 100% gwarancję producenta.

  • Akcesoria do...

   Akcesoria do ciśnieniomierzy: części zapasowe oraz dodatkowe elementy wyposażenia aparatów do mierzenia ciśnienia tętniczego krwi. Mankiety i rękawy dla dzieci i dorosłych, zasilacze, kable USB.

  • Mechaniczne

   Bardzo dokładne urządzenia do pomiaru ciśnienia.

  Pokazuje 1 - 9 z 71 elementów
  Pokazuje 1 - 9 z 71 elementów