Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Maski do inhalacji Jest 17 produktów.

  Maski do inhalacji jako niezbędne akcesoria

  Choroby układu oddechowego dotykają coraz większą liczbę osób. Zarówno dorosłych, jak i dzieci. W związku z tym inhalacje stają się popularną metodą leczenia. Warto w swoim domu posiadać inhalator, który z pewnością wielokrotnie uratuje z opresji niejednego członka rodziny. Aby jednak Twoje urządzenie mogło służyć przez lata wszystkim domownikom, niezbędne będą wymienne maski do inhalacji.

  Higieniczne i łatwe w utrzymaniu czystości maski do inhalacji

  Maski do inhalacji są wykonane z miękkiego tworzywa, które łatwo utrzymać w czystości. Zazwyczaj kupując inhalator, zawiera on już maskę w zestawie. Jednak przy długotrwałym użytkowaniu, może ona ulec zużyciu. Tym bardziej, jeśli będzie z niej korzystało kilka osób. Warto mieć w domu kilka masek do inhalacji, każdą dla innego domownika. Jest to wygodne i zarazem bardzo higieniczne rozwiązanie.

  Nasza oferta masek do inhalacji

  Oferujemy duży wybór masek w różnych rozmiarach. Szeroki asortyment sprawi, że dopasujesz je odpowiednio do swojego inhalatora. Są uniwersalne i kompatybilne z większością urządzeń dostępnych na polskim rynku. Proponowane przez nas marki: Omron, Nuova, Diagnostic, Evo, Kardioline i inne. Wykonane z najwyższej jakości medycznego tworzywa, łatwo dopasowują się do kształtu twarzy. Do wyboru maski do inhalacji w różnych rozmiarach: dla dorosłych i dzieci, w tym dla niemowląt i noworodków.

  W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się również w pozostałe akcesoria do inhalacji/nebulizacji: ustniki, nebulizatory, filtry i wiele innych.

  Pokazuje 1 - 9 z 17 elementów
  Pokazuje 1 - 9 z 17 elementów