Opcje przeglądania

Włączone filtry:

  Śledź nas na Facebooku

  Akcesoria do inhalatorów Jest 116 produktów.

  Akcesoria do inhalatorów, czyli maski, ustniki i etui

  Akcesoria do inhalatorów pozwalają wykorzystać potencjał urządzenia w maksymalnym zakresie. Maski dla osób w różnym wieku, ustniki do inhalacji, nebulizatory i smoczki do inhalacji dla najmłodszych to kompleksowy zbiór komponentów, w które warto wyposażyć swój inhalator. Dzięki temu masz do ...

  Akcesoria do inhalatorów, czyli maski, ustniki i etui

  Akcesoria do inhalatorów pozwalają wykorzystać potencjał urządzenia w maksymalnym zakresie. Maski dla osób w różnym wieku, ustniki do inhalacji, nebulizatory i smoczki do inhalacji dla najmłodszych to kompleksowy zbiór komponentów, w które warto wyposażyć swój inhalator. Dzięki temu masz do dyspozycji urządzenie uniwersalne, które może pełnić rolę wsparcia w leczeniu chorób górnych dróg oddechowych lub być akcesorium do nawilżania błony śluzowej. Dodatkowo każde urządzenie potrzebuje regularnego serwisowania, dlatego producenci inhalatorów oferują także filtry i zasilacze kompatybilne z różnymi modelami.

  Wybierz profesjonalne akcesoria do inhalatorów!

  Możliwości sprzętu medycznego z roku na rok są coraz większe, dlatego sukcesywnie poszerzamy kategorię z akcesoriami do inhalatorów. Znajdziesz tutaj wysokiej klasy filtry do inhalatorów, ozdobne etui dla dzieci, żeby ich ustniki były schowane w bezpiecznym miejscu. Poza tym mamy specjalnie dla Ciebie duży wybór masek do inhalacji, dzięki czemu z łatwością dopasujesz jej rozmiar do swoich potrzeb. Mamy również wykonane z elastycznych i wytrzymałych materiałów przewody powietrzne. Zapewniają one komfortowe korzystanie z inhalatora w każdych warunkach. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i zamów coś dla siebie!

  Więcej

  Podkategorie

  • Maski do inhalacji

   Posiadamy maski do inhalacji/nebulizacji w różnych rozmiarach, pasujące do większości inhalatorów dostępnych na polskim rynku.

  • Ustniki do inhalacji

   Ustniki do inhalacji.

  • Nebulizatory

   Nebulizatory czyli rozpylacze to pojemniki na lek, stosowane w inhalatorach. Jest to część eksploatacyjna, która się zużywa. Nebulizatory należy wymieniać według wskazań instrukcji.

  • Filtry do inhalatorów

   Duży wybór filtrów powietrza do inhalatorów. By zapewnić bezawaryjną prace urządzenia, filtry powietrza w inhalatorach należy wymieniać według zaleceń w instrukcji lub gdy stwierdzimy duże zabrudzenie.

  • Końcówki do nosa

   Końcówki do nosa do inhalatora, potocznie zwane widełkami nosowymi. Końcówki do nosa zapewniają komfortowe oczyszczenie nosa oraz zatok podczas inhalacji.

  • Przewody powietrzne

   Przewody powietrzne do inhalatorów występujące w różnych długościach.

  • Zestawy akcesoriów do...

   Gotowe zestawy akcesoriów do inhalatorów. Zestawy do nebulizacji/inhalacji.

  • Smoczki do inhalacji

   Smoczki do inhalacji dzieci i niemowlat.

  • Irygatory

   Irygatory do płukania zatok.

  • Pluszowe etui na...

   Dziecko skupia swoją uwagę na pluszaku (etui) czyniąc zabieg przyjemniejszym.

  • Komora/głowica do...

   Komora/głowica rozpylająca z pojemnikiem na lek do inhalatorów membranowych/siateczkowych.

  • Zasilacze

   Zasilacze do inhalatorów.

  Pokazuje 1 - 9 z 116 elementów
  Pokazuje 1 - 9 z 116 elementów