Producenci

Ostatnio przeglądane

CIŚNIENIOMIERZ OMRON M3 COMFORT

CIŚ M3 COM 198zł

nowy

619 Przedmioty

Cena:

156,00 zł

-42,00 zł

198,00 zł

Dodaj do listy życzeń

OMRON

nowy

Wysyłka: 24-48h

Koszt wysyłki:

InPost Paczkomaty 24/7 -12 12,00 zł brutto

Odbiór osobisty 0,00 zł brutto

Przesyłka pocztowa-13 13,00 zł brutto

Przesyłka pocztowa pobraniowa-20 20,00 zł brutto

Przesyłka kurierska-12.90 12,90 zł brutto

Przesyłka kurierska pobraniowa-15.90 15,90 zł brutto

Ciśnieniomierze Omron

Ciśnieniomierz naramienny Omron M3 Comfort.

Z wstępnie ukształtowanym, bardzo wygodnym mankietem Gwarancja 5 LAT.

 

Naramienny ciśnieniomierz Omron M3

W pełni automatyczny ciśnieniomierz naramienny Omron M3 Comfort został zaprojektowany z myślą o wygodzie i dokładności. Technologia Intellisense™ zapewnia, że rękaw pompowany jest do odpowiedniej wartości, a system podwójnej kontroli zapewnia, że czujnik wykonujący pomiar jest kontrolowany przez drugi czujnik w celu zapewnienia większej dokładności. Unikalna ikona prawidłowo założonego mankietu pokazuje, czy rękaw został poprawnie założony na rękę.

Ciśnieniomierz Omron M3 Comfort wykrywa także wszelkie nieregularności w pracy serca i automatycznie podejmuje decyzję o tym, czy wynik może zostać zaakceptowany, czy konieczne jest powtórzenie pomiaru. Wyświetlane są tylko wyniki uznane przez urządzenie za dokładne, a w przypadku nieregularnej pracy serca wyświetlany jest informujący o tym symbol.

Naramienny ciśnieniomierz Omron M3 Comfort jest kompaktowym, w pełni zautomatyzowanym urządzeniem, działającym na zasadzie oscylometru. Łatwo i szybko mierzy ciśnienie krwi i częstość tętna. W celu umożliwienia wygodnego, kontrolowanego pompowania, bez potrzeby ustawiania ciśnienia lub ponownego pompowania, urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię IntelliSense

       

OMRON M3 Comfort posiada 5-letnią gwarancję producenta od drzwi do drzwi

(W przypadku awarii kurier przyjeżdża po sprzęt na koszt serwisu)

Mankiet do ciśnieniomierza

Ciśnieniomierz Omron M3 Comfort został wyposażony w unikalny mankiet Inteli Wrap Cuff, jest to wstępnie uformowany rękaw 360°, który może zostać dopasowany do różnych obwodowi kształtów ramion od 22 do 42 cm.

Standardowe mankiety do ciśnieniomierzy mogą spowodować niedokładne lub zmienne wyniki, gdy założony zostanie nieprawidłowo. Jest to spowodowane małą strefą pompowania w mankiecie.

Intelli Wrap Cuff posiada dokładną strefę pomiarową, która otacza ramię dookoła 360°, dzięki czemu jest praktycznie niemożliwe, aby umieścić mankiet nieprawidłowo

Mankiet do ciśnieniomierza

Zastosowanie inteligentnego systemu Wrap Mankiet może przyczynić się do znacznego zmniejszenia ilości błędów popełnianych w monitorowaniu ciśnienia krwi w domu, co zwiększa całkowitą dokładność wyników.

                                                       

Cechy urządzenia:

 • Wskaźnik prawidłowo założonego mankietu: wskazuje, czy mankiet został poprawnie założony, czy nie jest zbyt luźny lub zapięty zbyt ciasno.

 • Wskaźnik poziomu ciśnienia krwi: wskaźnik wynikający z porównania zmierzonej wartości ciśnienia krwi do wartości odniesienia.

 • Czujnik ruchu: wykrywanie niepożądanego ruchu ciała.

 • Funkcja wykrywania nieregularnej pracy serca: funkcja wykrywania nieregularnej pracy serca (nieregularnego tętna) pokazuje, że wykryto nieregularne tętno, co pozwala wyświetlać tylko wiarygodne wyniki.

 • Średnia z 3 wyników pomiarów: średnia z wyników trzech kolejnych pomiarów wykonanych w czasie 10 minut.

 • Zatwierdzony klinicznie: niezawodność i dokładność urządzenia zostały dokładnie przebadane przez najważniejsze organizacje służby zdrowia w trakcie licznych procedur badawczych.

 • Dwie pamięci użytkowników: pamięć pozwala zapisać wyniki pomiarów dwóch użytkowników.

     

                                 

W zestawie:

 • Ciśnieniomierz naramienny Omron M3 Comfort.

 • Mankiet 360° (22-42cm).

 • 4x bateria AA.

 • Etui miękkie.

 • Arkusz do notowania ciśnienia.

 • 5 letnia gwarancja na ciśnieniomierz.

 • Polska instrukcja obsługi.

 • Dowód zakupu (paragon lub faktura).

Gwarancja5-lat "od drzwi do drzwi" (w przypadku awarii kurier przyjeżdża po sprzęt na koszt serwisu)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

CIŚNIENIOMIERZ OMRON M3 COMFORT

CIŚNIENIOMIERZ OMRON M3 COMFORT

Aparat do mierzenia ciśnienia Omron M3 jest kompaktowym, w pełni zautomatyzowanym ciśnieniomierzem z bardzo wysokiej klasy mankietem 360°.

Produkty powiązane