Producenci

Ostatnio przeglądane

PERFECT WKŁADKA ORTOPED.  ROZ. 46 Zobacz większe

PERFECT WKŁADKA ORTOPEDYCZNA

nowy

108 Przedmioty

Cena:

19,99 zł

Dodaj do listy życzeń

MAZBIT

nowy

Wysyłka: 24-48h

Koszt wysyłki:

Odbiór osobisty 0,00 zł brutto

Przesyłka kurierska -11.90 11,90 zł brutto

Przesyłka pocztowa pobraniowa-19 19,00 zł brutto

Przesyłka pocztowa-9 9,00 zł brutto

Przesyłka kurierska pobraniowa-14.90 14,90 zł brutto

Wkładka ortopedyczna Mazbit Perfect MO302 

Dla osób z płaskostopiem podłużnym i poprzecznym

PERFECT MO302

Zastosowanie:

Wkładki przeznaczone są dla osób z płaskostopiem podłużnym i poprzecznym. Elastyczny profil skutecznie podpiera sklepienie stopy. Zapobiegają niewydolności więzadłowo-mięśniowej. Odciążają kolana, stawy biodrowe i kręgosłup. Zalecane dla osób wykonujących pracę stojąco-chodzącą, prowadzących aktywny tryb życia.

      

Wykonanie:

Elastyczny profil, pelota, amortyzator pięty, pianka lateksowa z zawartością węgla aktywnego.

Płaskostopie podłużne:

  • Jest to zniekształcenie polegające na obniżeniu sklepienia podłużnego stopy występującego po stronie wewnętrznej. Najczęstsze przyczyny powstawania płaskostopia podłużnego to: obniżone napięcie mięśniowe, nieprawidłowy rozkład obciążenia na stopę, rozciągnięcie mięśni strony podeszwowej stopy, nadwaga i noszenie niewłaściwego obuwia, nieprawidłowy chód, bieg, częste skoki na twardym podłożu, długotrwałe siedzenie ze zwisającymi nogami (najczęściej dotyczy dzieci). Płaskostopie obniża sprawność nóg, powoduje ich szybkie męczeni, a z czasem doprowadza do bolesnych zniekształceń. Następstwa tej wady mają wpływ na kolana, biodra a także kręgosłup. Objawia się najczęściej bolesnością okolicy śródstopia, niekiedy obejmujących całą stopę oraz łydkę. W niektórych przypadkach może doprowadzić do poważniejszych zmian, takich jak przewlekłe stany zapalne więzadeł i stawów.

      

Płaskostopie poprzeczne:

  • Płaskostopie poprzeczne powstaje na skutek opadania drugiej i trzeciej głowy kości śródstopia, które tworzą łuk poprzeczny. Sklepienie to ma za zadanie amortyzację podczas chodzenia i biegania. Z czasem więzadła utrzymujące sklepienie naciągają się, a główki kości śródstopia opadają i opierają się o podłoże tworząc płaskostopie poprzeczne. Jest to proces postępujący,deformujący stopę i powiększający haluks. Najczęściej dotyczy to osoby z nadwagą i kobiety noszące obuwie na obcasie. Głównymi objawami tego schorzenia są: bolesności pod poduszkami palców odczuwane po dłuższym chodzeniu, modzele i odciski w okolicy podeszwowej, dolegliwości bólowe pod głowami kości śródstopia.

    

W zestawie:

  • Wkładki Mazbit Perfect MO302 w wybranym rozmiarze 

  • Kartonowe opakowanie z instrukcją w języku polskim

  • Dowód zakupu (paragon lub faktura)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PERFECT WKŁADKA ORTOPEDYCZNA

PERFECT WKŁADKA ORTOPEDYCZNA

Wkładki przeznaczone są dla osób z płaskostopiem podłużnym i poprzecznym. Elastyczny profil skutecznie podpiera sklepienie stopy.

Notice: Undefined property: Category::$second_description in /home/salmor/domains/salmor.pl/public_html/cache/smarty/compile/68/8f/8a/688f8ae4dda7cd375f12fd62d2f3fc422f38b86b.file.product.tpl.php on line 1194